Тарабарщина• 18 апреля 2025
Сколько лет дадите?
Ответ напишу сегодня после 21.00
Мейк-ап форева• 18 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
первое фотто студийное+макияж +освещение
Ви ще й платили за це
?
Домовенок Кузя• 18 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Ось майже без макіяжу
’арабский нюд’ ))))
ресницы особенно ’натуральные’ )))) 85Д наращивание или 84 все-таки, более натуральное?
Шмоточницаца• 18 апреля 2025
Щоб не виглядати як повія, з вулиці червоних ліхтарів, треба спалити це плаття, зняти ті панчохи, сандалі, одягнути чорний брючний костюм, туфлі на підборах, білу сорочку і зробити коротку стрижку. З таким симпатичним обличчям, гарною фігурою, зробити таке жахіття, фотографа треба четвертувати, безжально.