Пишущаяся• Изменено 18 апреля 2025
Чому я така? Не можу заспокоїтися, так соромно..
Аж плакати хочеться. Чому я така жлобиха?! Як це побороти? Чому я така?
Поговоріть зі мною..
Здається я себе зараз з´їм цими думками..
Сьогодні день народження в сина, запросили друга, я нагодувала їжі, замовила торт.
Кажу: їжте добре та підемо в розважальний центр , вони поїли, пішли..
Бігали, до мене підбігали лише води попити. Потім, вже говорю, що через 30 хв йдемо додому. І тут мій син говорить мам,купи щось поїсти, дуже хочеться. Але для мене там дороге меню. Кажу,прийдемо додому і поїсте. Він ще раз попросив, я купила картоплю фрі, і знаєте що вчудила, Одну на двох!!! Де я була в той момент і про що думала я не знаю. Такий сором!🙄 Вонизїли, пограли ще пів години і пішли додому. Вдома я їм грію їжу, і тут дзвонить мама друга і просить щоб він йшов додому. Мені так соромно, поклала йому два шматочки піци і шматок торту з собою, відвела додому.
А тут син говорить: він мені подарував 500 грн. І тут мене взагалі накрило..
Чому я така жлобиха! Чому не купила фрі кожному? чи морозива можна було. Таке враження що десь літала..
От як тепер себе вибачити.
Дитина йшла на день народження, з подарунком, і тут таке жлобство.
Чоловік мене також насварив, сказав: ти що взагалі не думала ні про що, як так можна?
Як побороти в собі це все? Як не робити такого в житті?
Ще ж дитина прийшла додому і розповіла що я нічого не купила там..
Хоча я оплатила вхід+ ігри. Але не погодувала там..
Поговоріть зі мною..
От як тепер себе вибачити.
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Дякую Вам дівчата дуже! Пообіцяла собі більше на дітей не жаліти. Звісно з розумом, але не одну порцію на двох. 😔
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Я сама все економлю, позподіляю бюджет я,і коштів дійсно багато на що не вистачає. Він кошти не ховає. Але в мені мабуть проявилося тут жлобство а не економія.
А толку, що не ховає? Їх не вистачає . Або заробляти більше; або витрачати менше.
Дайте вгадаю, наступного місяця ви на собі зекономите?
интайм_не_предлагать• 18 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Ви молодчина. Ви зробили все добре. Все чудово. Є нюансик - але не будьте таким перфекціоністом - завжди щось буває.
Те що ви описали - ніякої трагедії немає. А висновок на майбутнє ви і так зробили
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Зробила, і добрий висновок!
Це дуже не приємні відчуття.
Незламна Україна• 18 апреля 2025
Вы дома покормили до и после, вроде так. Все ок, не парьтесь. Мнительность это нехорошо, прекращайте
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Дякую Вам
интайм_не_предлагать• 18 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Зробила, і добрий висновок!
Це дуже не приємні відчуття.
Автор, розумію ваші почуття щодо того що трапилось не зовсім так як вам би хотілось.
Але таке буває.
І ви дуже багато сил і енергії вклали в те щоб свято було гарне і класне.
І воно таке і було. Трошки переключіть увагу на позитив - він був точно, і це ваша заслуга. Ви гарна мама. Все з вами добре. Ви стараєтесь як можете. Все добре.
Навіть невеличкі помилки які ви робите - це життя. Все буває. Сьогодні був гарний день - з Днем народження вашого синочка! З найкращими побажаннями!
Але таке буває.
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Але таке буває.
Дякую, дуже приємно!💐❤️ Так, старалася, і він такий був радий що друга запросимо. Хоча я розраховувала що просто прийде в гості хлопчик, бо грають в одному дворі, а він ще з подарунком, син щасливий такий. А в центрі які раді ганяли..
Мамин тріль• 18 апреля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
То нехай авторка йде на роботу .
Діти вже дорослі.
Чи в неї вічний декрет 13 - річний ?
Діти вже дорослі.
Чи в неї вічний декрет 13 - річний ?
Ромашкинная• 18 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Вы на будущее подготовьтесь. Пойдите перед ДР в центр, посмотрите цены, приценитесь - дети любят развлекухи, мороженое, пиццу, фри
Лучше не готовьте дома, а сделайте праздник ребенку в развлекательном центре, чтобы и поели там и поиграли
Если будет позволять материальное положение, конечно
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Ответ дляLonda___
Автор вы ж знаете советчиц - если б что-то было ужасное - Вы б это знали в первых трех комментах сразу под постом. Вас большинство поддержало. Значит, все хорошо.
И да - с Днем рождения вашего сына! Это прекрасный добрый день для любой мамы. Добра вашей семье.
Так, також помітила..
Дякую за привітання, приємно! Наче вчора з´явився на світ, а вже 8 років! Сьогодні мені сказав що дуже себе пам´ятає в 4 роки, а інші як в тумані. Так сміялася 🤗
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
То нехай авторка йде на роботу .
Діти вже дорослі.
Чи в неї вічний декрет 13 - річний ?
Діти вже дорослі.
Чи в неї вічний декрет 13 - річний ?
Я за мамою ще доглядаю, без мене поки ніяк. Я була змушена звільнитися, але дуже хочу на роботу.
Ответ дляПишущаяся
Так, також помітила..
Какой молодчина у вас сынок!
Мамина радость.
Вы добрая, заботливая и теплая мама.
Мамина радость.
Вы добрая, заботливая и теплая мама.
Пишущаяся
• 18 апреля 2025
Ответ дляLonda___
Какой молодчина у вас сынок!
Мамина радость.
Вы добрая, заботливая и теплая мама.
Мамина радость.
Вы добрая, заботливая и теплая мама.
Дуже вдячна Вам 💐
Своего не предлагать• 18 апреля 2025
Не розумію, в чому драма? Діти вигуляні, нагодовані, весело разом провели час. Ніхто від спраги і голоду свідомість не втратив. Що не так?
ЗновЗдоров• 19 апреля 2025
Автор, вам не хватает денег, вы в бедности живете? Или на все хватает, просто жадность такая?
Мурзилка• 19 апреля 2025
Автор вам так сказать на майбутнє -корміть тільки в центрі якщо туди везете , ту домашню іжу ніхто не рахує , а потратить на неі треба теж не мало , привезли зʼіли по картоплі з нагетсами, морозиво і додому , ці домашні карнавали в два рази дорожчі , а тоді і там ще купуй , все нормально відпочивайте
Пишущаяся
• 19 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Звісно на все не вистачає, багато де економимо але тут мабуть жлобство, бо як побачила ті цінники в меню..
ЗновЗдоров• 19 апреля 2025
Конечно, купить одну порцию на двоих детей это жлобски и некрасиво, правила этикета элементарного такого бы не одобрили.
Надо покупать или каждому порцию, или уже лучше ничего и дома бы перекусили. Если у вас нет денег - это одно. Если были, но вам было жлобисто - это другое.
Вас совесть прижала только тогда, когда вы узнали, что ребенок нормально денег принес и подарил. А до этого вы, когда не знали о 500грн, посмотрели цены на картошку фри и купили двум пацанам одну.
Интересно еще, что вы дома наготовили. И опять-таки, что могли себе позволить.
В следующий раз не приглашайте гостей, если денег жалко. Или приглашайте, но только дома, чтобы у детей не было соблазнов в виде покупок еды и напитков в людном месте.
А гостя вашего жалко) Подарил 500 грн - на эти деньги и развлекся бы, и пообедал вкусненько в кафешку, потратив деньги на себя. Но он их принес в подарок и получил половину картошки
Пишущаяся
• 19 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Вдома їли відбивні з запеченою картоплею, піцу, канапки, салати, торт.
Але я вас зрозуміла.
Невгамовна шахиня• 19 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Нас 4 в сім´ї,працює лише чоловік
Ну що ж ви хочете? Я не розумію людей, яких як і вас 4 в сім´ї, працює один чоловік, а вони тупо все на гул Ки щоденні просажують. Це не ви така, а ваші обставини.
ТебеОноНадось• 19 апреля 2025
Автор, ну хіба можно так себе гнобити, ви не вчинили нічого поганого! І надалі чинить так, як вважаєте за потрібне, і картопля одна на двох- це все нормально!
Таро Клеопатра• 19 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
По 8
Не накручивать себя ,это дети и им без разницы 1 или 2 порции было,главное весело провели время)
Zima_Letto• 19 апреля 2025
Ответ дляТаро Клеопатра
Совершенно согласна с вами! 1 или 2 - для детей ерунда
Автор прекращайте
Главное - радость детей - а она была
Уверена они хорошо провели время
С ДР - парня вашего!
Автор прекращайте
Главное - радость детей - а она была
Уверена они хорошо провели время
С ДР - парня вашего!
ЗновЗдоров• 19 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Але я вас зрозуміла.
Ну так вы это все наготовили для своей семьи и еще несколько дней будете доедать. Сколько там той еды ваш гость мог съесть.
Лучше бы вы им в том торговом центре пиццу купили и по напитку. А после развлечений десерт. Вышло бы дешевле, но достойно и празднично.
А не рассказывали бы, что їжте добре. Дети ждали праздника. Что такое праздник для детей? Это то, что случается не каждый день, а только на др.
А вы из-за своего жлобства упали в грязь лицом и встрепенулись, только когда услышали, что мальчик принес нормальный подарок в деньгах.
Вы когда подругу на свой др на кофе пригласите - купите одно пирожное на двоих к кофе? Думаю что нет. Так а ребенка своего зачем было позорить?