Уходя дверю не хлопать• 19 апреля в 00:46
Сонце опозиція Сатурн взаємно у синастрії
По вашому досвіду, як у реальності буде програватись такий аспект, в обох картах Сонце не пошкоджене Сатурном, але у синастрії взаємна опозиція з градусом рівно 1 та 2 градуси.
Одні пишуть обов´язково розрив буде, інші, що навпаки тримає разом.
Скромняшка• 19 апреля в 01:09
У мене з чоловіком точна опозиція Сатурн Луна. Якби, дуже мало приємний аспект двох планет антагоністів. Складно сказати, як це програється в нашому житті. Треба перш за все, дивитися, якими домами управляють ці планети у ваших картах. Сатурн не дає розрив. Це ж вам не Уран. Але обмеження може давати, холод, відчуження. Та головне - це якими домами вони керують. Бо у нас в обох - це фінансові дома, тому на стосунках взагалі не сказується.