Кашпо• Изменено 19 апреля 2025

Ваша думка з приводу родини

Зустрічаються з хлопцем. Гарний, добрий, прайює. Я з міста. Він з маленького села. Моя родина має бізнес, трохи власної нерухомості, машини. Батько не п´є, мати теж. Працюють. Ще й дітям допомагають,а не навпаки. З його боку батько алкаш, брат вживає наркотики,потрапляє у кримінальні історії. Мати працює, з окупованих територій. Він допомагає мамі, брату, гроші в них вкладає. В нього за душою немає нічого. Але він веде здоровий спосіб життя, розвивається, старається рости соціально. Чи варто з ним будувати стосунки? Я дуже переживаю, що в майбутньому будемо працювати на його родину, допомагати матеріально.
автор Кашпо • 19 апреля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Тобто на сьогодні у вас нічого і у нього нічого. Ви хочете, щоб у нього вже все було? чи намагаєтесь вгадати якими будуть відносини і чи варто витрачати час? Якщо у питаннях шлюбу на першому місці не кохання, то варто шукати іншого кандидата, бо у цьому ви сумніваєтесь
Я не кажу, щоб все було. Я сумніваюсь через його родину, яка тягне його на дно. І його батьки точно нічого на весілля не подарують, мої можуть подарувати квартиру.
Полюю на дрони• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
квартиру родители пускай до брака покупают, с кем угодно, хоть с ним хоть с другим, только ваша добрачная собственность!
НуКаНаКа• 19 апреля 2025
Автор , у меня был парень , у него была хорошая семья . Но схожесть ситуации определенная была . Что меня в нем не устроило .
Я не против помощи маме . Наоборот за . Конечно в пределах разумного . По его маме вопросов не было , там все ок . Мама у него хорошая почти во всех отношениях .
Но вот то что он тратил деньги на сестру , учитывая что у сестры был хорошо обеспеченный хахаль - вот это меня крайне не устраивало
Ты в отношениях либо со мной , либо со своей сестрой .

Не исключено что у Вас с парнем может быть похожая ситуация с его братом .
Милота• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Кафе, ресторани, просто так іноді гроші кидає. Квіти мені, мамі дарує. Вислуховує мене, хвилюється. Підтримував морально, ємоційно
Тобто на вашу маму нормально витрачати гроші, а на свою ні?🤔
ТаЕщеОптимистка• 19 апреля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Ваш хлопець свою родину не покине. І жінку собі нормальну знайде. І буде щасливим.
А ви шукайте далі, хто вам ваш сімейний бізнес приплюсує)
Нормальну-це яку?
З голою дупою?
А ви впевнені,що він її шукає?
Він найшов автора,де голова не буде боліти про квартиру і памперси дітям.
Тесть забезпечить і дочку,і внуків.
Автор,ви одиначка?
Морковна• 19 апреля 2025
вы хотите такого сомнительного драйва?
автор Кашпо • 19 апреля 2025
Ответ дляМилота
Одна справа квіти на свято моїй мамі раз в рік, а інша це кожен місяць зі своєї зарплати віддавати гроші своїй мамі