Реверанс• 19 апреля в 13:09

Сумщина. Очільником адміністрації ставлять людину Деркачаа

Хто забув нагадаю,саме Деркача після втечі з України путін посадив сенатором в нагороду за підривну діяльність в Україні.
Протеже Деркача Олег Григоров утік та кинув підлеглих та зброю на початку вторгнення росіян.
15 квітня Зеленський направив подання до Кабміну про призначення цієї особи на посаду Голови Сумської областної військово-цивільної адміністрації.Шмагаль і Кабмін схвалили це подання у той же день.
Результат:
вже голосів: 45
14 (31.11%) Зеленський зливає Україну
14 (31.11%) Команда Зеленського зрадники
9 (20%) Ваш варіант
8 (17.78%) Зеленський не розуміє наслідки
AnnaOst• 19 апреля в 13:17
Сумській області традиційно ’щастить’ з призначеннями
Annetka_100• 19 апреля в 13:18
Я думаю, що ця тема - провокація. Її назва це взагалі треш.
автор Реверанс • 19 апреля в 13:22
Як,Григоров керуючи областною поліцією просрав все,що можна було просрати.
Пише керівник Сватівського відділку поліції С.Лукашов
Начальник Головного управління поліції Олег Григоров,ще 24.02 виїхав у Дніпропетровську область повністю втративши керування місцевими поліцейськими підрозділами.Нема жодної інформації,як діяти поліцейським,які ризикують опинитися в окупації.Григоров не вжив жодних заходів,що би зберегти зброю або вивезти зброю.Просто втік.
tosja_80• 19 апреля в 13:22
Порохоботы, такие как автор, активизируются периодически
автор Реверанс • 19 апреля в 13:23
Ответ дляtosja_80
Чого Вас хвилює попередник,а не доля Сумської області віддана в руки зрадника?
tosja_80• 19 апреля в 13:25
Ответ дляРеверанс
Попередник хвилює тільки вас. Це видно з ваших усіх тем, які ви регулярно тут створюєте
автор Реверанс • 19 апреля в 13:26
Ответ дляtosja_80
А я про попередників не згадувала.Це Вам не йметься.Тема про зрадників України.
nennsi• 19 апреля в 13:29
Ответ дляРеверанс
не переживайте.ондо прилетять молоді вгодовані на лондонських харчах та награбованому у народу шоколадні гетьмани і все звільнять
tosja_80• 19 апреля в 13:29
Ответ дляРеверанс
Про всех - нет, а конкретно про пороха красной нитью по всем темам.
nennsi• 19 апреля в 13:29
Ответ дляРеверанс
ну то петька ваш зрадник намбе уан
nennsi• 19 апреля в 13:30
Ответ дляРеверанс
сушіть сухарі мішками.бо на тюрму конфет не мона
nennsi• 19 апреля в 13:31
Ответ дляtosja_80
та ще на аву цього бандіта поцепила мєнта,який при янеку віджимав бізнес у людей і на лічильники ставив
автор Реверанс • 19 апреля в 13:31
Коли начальник Старобільського РУП Коломієць особисто вжив заходів і намагався вивезти зброю і машина доїхала до меж області,дзвінком Григоров віддав наказ машині повернутися.І машина з зброєю потрапила до ворога.
автор Реверанс • 19 апреля в 13:33
Ответ дляtosja_80
Першою,хто згадав його в цій темі були саме Ви.
Певне дуже болить.
Бо вся тема про інше.
А Ви,про своє.
nennsi• 19 апреля в 13:33
Ответ дляРеверанс
де бички вгодовані ?тато до корита а вони шо мазь від пролежнів мажуть по лондонах.країну і їх імперіі прості хлопці мусять захищати?
nennsi• 19 апреля в 13:34
Ответ дляРеверанс
путька у лютому 22 р сказав шо петьку забирає до себе.отлічного пацана!у москву ну чи у ростов не резіновий політ убежище
автор Реверанс • 19 апреля в 13:35
ФБ Оксана Коломієць.Дружина.
Нещодавно з’явилася новина про нове призначення Олега ГРИГОРОВА і це викликало хвилю обурення серед тих, хто хоч колись з ним працював, або кому він зруйнував життя. ГРИГОРОВ особистість відома, але нажаль не добрими вчинками. Він встиг прославитися не лише, як бездарний керівник, корупціонер, а ще й як боягуз та зрадник. В перші дні війни він позорно втік з Луганщини і не віддавав жодних наказів з приводу зброї та дій особового складу. Мій чоловік, Коломієць Ярослав Сергійович, який на той час, обіймав посаду начальника Старобільського РУП ГУНП в Луганській області особисто вжив заходів щодо вивезення зброї, згідно узгодженого плану. Однак коли вантажівка зі зброєю була вже за межами Луганської області, ГРИГОРОВ особисто віддав наказ повернути назад і в результаті вона потрапила до ворога. А потім ГРИГОРОВ шукав винуватих, на кого перекласти свою відповідальність. А таких свідків, як мій чоловік він позбувся. Жодних розслідувань про загибель ні мого чоловіка, ні іншого офіцера поліції так і не було, не зважаючи на мої численні звернення. Та й жодного покарання чи стягнення за свої дії в перші дні війни ГРИГОРОВ не поніс. Справа, звісно, не нова, однак біль від того не вщухає ( я втратила чоловіка, діти батька, батьки єдиного сина). А цей служака отримав звання генерала та стрімко рухається кар’єрними сходами. Невже призначаючи на такі високі посади наші чиновники не цікавляться послужним списком кандидата, його репутацією, характеристиками. Чи численні публікації в інформаційній площині не характеристика? Чи може в державі немає більш достойних кандидатів? Особисто я не розумію, що відбувається???
nennsi• 19 апреля в 13:35
Ответ дляРеверанс
Певне дуже болить.
Бо вся тема про інше.
А Ви,про своє.
бо не любить народ порохоботню.наїлися за 20 років і за молодими гетьманами патріотами у вишиванках наблюдаєм лакшері житуху
tala-li• 19 апреля в 13:35
Ответ дляnennsi
разом зі скумбрією, кирилом та олександрою, переробляючими також лондонські харчі
nennsi• 19 апреля в 13:37
Ответ дляРеверанс
ви там були чи ви бачили.
автор Реверанс • 19 апреля в 13:38
Обидва офіцери,які намагалися врятувати зброю загинули при таємничих обставинах.
Григоров позбувся свідків.Ніякого розслідування їх смерті не було.
Mira29-c3c3• 19 апреля в 13:39
Ответ дляnennsi
А від чого звільнять ?
Казав ж Зеленський що війни не буде 😡
автор Реверанс • 19 апреля в 13:45
У Сумах в 2024 р. колишній голова облради Салатенко прямо заявив Григоров людина Деркача і агент ФСБ.Сенатора Росії Деркача,який і просував його на посаді.
Салатенко-відомий в Сумах політик,зараз в ЗСУ,підполковник.
автор Реверанс • 19 апреля в 13:49
Під час війни Григоров кинув 1500 людей напризволяще і втік,але не забув турботливо розвернути машину зброї для рашистів.Зараз йому під крило віддають прикордонну Сумську область.
Metelitsa• 19 апреля в 14:07
Ответ дляtosja_80
І заважають таким як Ви. Для яких Деркач-жмурукуабнімаю - авторитет.
Bambi-kids• 19 апреля в 14:09
А в сумській є жителі?Чи там пустеля?Чи їм какаяразніца хто ними керує...Приклад з Чаушеску ще ніхто не забув...І після того там більш менш спокій...
автор Реверанс • 19 апреля в 14:22
Останні шість призначень президента суцільні зрадники.
Президент вперто йде до своєї мети.Презедент призначає,то російську агентуру,то зрадників,то це яуось дивно,на фоні того,що патріоти та герої сидять по СІЗО.
автор Реверанс • 19 апреля в 14:28
Генералів,які борються за Україну кидають у тюрми,а зрадників України замість судити,ставлять на ключові посади.Феноменальна потужна здатність Зеленського призначати навколо себе одне лайно.
Give us victory• 19 апреля в 14:51
сливает, поэтому военный стан пока раша не заберет то, что вписала в конституцию. Каждый день мы теряем людей, города. Чем дальше - тем больше.
Что еще не ясно.
идет слив целенаправленный.
методички Коваленко и цпд уже об этом скромно молчат.
Give us victory• 19 апреля в 15:15
отлов украинцев, убийства тцкашниками для отвлечения внимания.
Идет слив, уничтожение Украины. Зелебоба в курсе, он играет роль отведенную. Гарантии безопасности для его семейки есть. Можем декларацию проштудировать. Там далеко не все.