Хто забув нагадаю,саме Деркача після втечі з України путін посадив сенатором в нагороду за підривну діяльність в Україні.
Протеже Деркача Олег Григоров утік та кинув підлеглих та зброю на початку вторгнення росіян.
15 квітня Зеленський направив подання до Кабміну про призначення цієї особи на посаду Голови Сумської областної військово-цивільної адміністрації.Шмагаль і Кабмін схвалили це подання у той же день.
Результат:
вже голосів:
14 (31.11%)
Зеленський зливає Україну
14 (31.11%)
Команда Зеленського зрадники
9 (20%)
Ваш варіант
8 (17.78%)
Зеленський не розуміє наслідки
Ответ дляFightingFox
сливает, поэтому военный стан пока раша не заберет то, что вписала в конституцию. Каждый день мы теряем людей, города. Чем дальше - тем больше.
Что еще не ясно.
идет слив целенаправленный.
методички Коваленко и цпд уже об этом скромно молчат.
Что еще не ясно.
идет слив целенаправленный.
Владі дуже муляє допомога Пороха ЗСУ.
Він витратив 6 мільярдів на ЗСУ,Зеленський таку саму суму з державних грошей на телемарафон.Бо телемарафон потрібніший владі.
Юрій Луценко
Посилення політичних репресій у нашій країні - знайома ознака скорої зміни влади.
Здавалось би, антиконституційне введення санкцій щодо Порошенка було вершиною переслідування лідера опозиції.
Але ми не дооцінили рівень цинізму зелених діячів.
Сьогодні тримав у руках лист Нацбанку, який вимагає від банку пояснень про «значні зміни платежів клієнта (Фонда Порошенка) за травень, вересень, грудень 2023, липень, вересень, листопад 2024»
Дійсно, яке неподобство - під час війни, на фоні мародерства слуг, Фонд Порошенка сміє збільшувати допомогу Армії!
Та ще й бути у трійці головних донаторів країни і донатором номером один Сил оборони України.
Але вершиною цинізму стало навіть не це.
Нацбанк вважає, що Фонд Порошенка не мав права вносити заставу за безпідставно арештованих генерала Марченка, Павловського, Червінського!
Яких так ніхто і не засудив.
Але які без допомоги Фонду так і гнили би в сізо, а не рятували би Миколаїв, не працювали б над ракетною програмою тощо.
Логіка Нацбанку і тих, хто його використовує, проста: знищити тих, хто захищає країну від зовнішніх і внутрішніх ворогів.
Тому ще раз повторю: Порошенко може подобатися, чи ні. І своє ставлення кожен може реалізувати на виборах.
Але зараз саме Порошенко - остання посадка між владним безпредєлом і Армією та волонтерами. Зламають його - візьмуться за всіх інших.
Ну і для відома працівників Нацбанку: Земля кругла, статтю 114-1 ( перешкоджання діяльності ЗСУ) ніхто не відміняв.
Юрій Луценко
Яких так ніхто і не засудив.
Vlada-Maria• 19 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Владі дуже муляє допомога Пороха ЗСУ.
Юрій Луценко
Яких так ніхто і не засудив.
Юрій Луценко
Яких так ніхто і не засудив.
оманські договірняки виконуються повним ходом, відверто, вже навіть не ховаючись