Папобус• 19 апреля 2025
Потрібна порада, жінка в декреті
Ситуація наступна, жінка в декреті більше ніж пів року, не працює, заміжня ( але дохід мінімальний у чоловіка). Фінансів не вистачає щоб покрити базові потреби. На фоні цього постійні сварки і докори. Що б порадили жінці в такій ситуації ? Виходити на роботу? Чи можливо якийсь онлайн заробіток конкретний? Можливо хтось був у подібній ситуації 🙏 поділіться досвідом
Ms. Доброта• 19 апреля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Я б развелась
И так денег не хватает, а как разведется безработная, откуда они появятся а количестве, чтоб жить отдельно?
Зоркая Зорро• 19 апреля 2025
Выходить на работу, лучше онлайн. Но мы же не знаем какая у нее специальность и опыт
Нашли в капусте• 19 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ребенка мужу и сама на работу
Фрикаделька• 19 апреля 2025
В данной ситуации погнать мужа на подработку . А то детей клепать научился , а обеспечивать нет . Или посадить мужа в декрет и выйти на работу
Майская киска• 19 апреля 2025
Коли виходили заміж за чоловіка з мінімалкою і народжували від нього, то напевно ж на щось розраховували? Так, у таких випадках або чоловік шукає способи заробляти більше (але це не усім дано, ви краще знаєте свого чоловіка), або жінка теж йде працювати,дитину в садок або бабусям.
Кудрі кручу сама• 19 апреля 2025
Це потрібно розраховувати до народження дитини.
Йдіть на роботу, чоловік нехай йде в декрет.
Вас влаштовувала його зп раніше?
Ms. Доброта• 19 апреля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Ребенка мужу и сама на работу
Для этого не нужно разводиться пока автор на ноги не станет. Если она сможет зарабатывать больше мужа, чтоб он сидел дома с ребенком, вперед. А после развод, если нужен будет.
Помаранчова душа• 19 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
А когда ребенка делали, о чем думали? Про зайку и лужайку?
Ну что Вы сразу... Муж был долларовым миллионером и просил, буквально, умолял на коленях, подарить ему ребёночка.
Удачная• 19 апреля 2025
Ответ дляМайская киска
Піврічну дитину в садок? У нас є такі?
Меряю линейкой• 19 апреля 2025
А как можно выйти на работу с 6 мес ребенком? Бабушки? Ночная смена?
Папобус
• 19 апреля 2025
Питається не яка була за чоловіка раніше і хто на шо розраховув … а що робити зараз. Маючи таку картину(
Можливо хтось з таким стикався і може порадити з власного досвіду🙏
А писати, де були очі раніше, про зайку і лужайку .. було недоречним (
Не їм після шостої• 19 апреля 2025
Та роботи для чоловіків повно. Яке місто? Він взагалі чим займається? Може йому тді з дитиною сидіти
Не їм після шостої• 19 апреля 2025
Ответ дляПапобус
Це ваш? Яка в нього освіта і причина відстрочки
Кому там слова не давали• 19 апреля 2025
Лучше бы вы ей раньше посоветовали как предохраняться и не плодить нищебродов, ну или на крайний случай одолжили денег на аборт. А сейчас папашу посадить в декрет, а она пусть идёт и работает, раз он больше минималки заработать не может. Ну и в церковь пусть ходит, там нищебродам всегда и вещи дают и продукты. Ну и пусть не забывает предохраняться, а то не успеет моргнуть, как следующего нищеброда родит
Майская киска• 19 апреля 2025
Ответ дляПапобус
Знаєте, мені не шкода таких людей, вони самі у цьому винні через недостачу розуму. Мені шкода їхніх дітей, які від цього страждають, часто навіть усе життя.
побольшомусекретику• 19 апреля 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ви так пишите,наче жінка зможе.Тут треба чоловіка гнати шукати щось інше,плюс собі щось шукати
Ответ дляпобольшомусекретику
Может вы и правы. Если у нее мозгов не хватило не беременеть от нищеброда, то где ж она возьмёт те мозги, чтобы идти и зарабатывать больше чем он.
Не їм після шостої• 19 апреля 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Автор злилась. Щось тролі слабі