Папобус• 19 апреля в 16:32

Потрібна порада, жінка в декреті

Ситуація наступна, жінка в декреті більше ніж пів року, не працює, заміжня ( але дохід мінімальний у чоловіка). Фінансів не вистачає щоб покрити базові потреби. На фоні цього постійні сварки і докори. Що б порадили жінці в такій ситуації ? Виходити на роботу? Чи можливо якийсь онлайн заробіток конкретний? Можливо хтось був у подібній ситуації 🙏 поділіться досвідом
Нашли в капусте• 19 апреля в 16:33
Я б развелась
Ms. Доброта• 19 апреля в 16:34
Ответ дляНашли в капусте
Я б развелась
И так денег не хватает, а как разведется безработная, откуда они появятся а количестве, чтоб жить отдельно?
Ленивица-красавица• 19 апреля в 16:37
Пусть подаст на алименты.
Зоркая Зорро• 19 апреля в 16:39
Выходить на работу, лучше онлайн. Но мы же не знаем какая у нее специальность и опыт
Где тут 0?• 19 апреля в 16:39
А когда ребенка делали, о чем думали? Про зайку и лужайку?
Нашли в капусте• 19 апреля в 16:39
Ответ дляMs. Доброта
Ребенка мужу и сама на работу
Фрикаделька• 19 апреля в 16:47
В данной ситуации погнать мужа на подработку . А то детей клепать научился , а обеспечивать нет . Или посадить мужа в декрет и выйти на работу
Майская киска• 19 апреля в 16:48
Коли виходили заміж за чоловіка з мінімалкою і народжували від нього, то напевно ж на щось розраховували? Так, у таких випадках або чоловік шукає способи заробляти більше (але це не усім дано, ви краще знаєте свого чоловіка), або жінка теж йде працювати,дитину в садок або бабусям.
Кудрі кручу сама• 19 апреля в 16:51
Це потрібно розраховувати до народження дитини.
Йдіть на роботу, чоловік нехай йде в декрет.
Вас влаштовувала його зп раніше?
Ms. Доброта• 19 апреля в 16:52
Ответ дляНашли в капусте
Ребенка мужу и сама на работу
Для этого не нужно разводиться пока автор на ноги не станет. Если она сможет зарабатывать больше мужа, чтоб он сидел дома с ребенком, вперед. А после развод, если нужен будет.
Помаранчова душа• 19 апреля в 16:53
Ответ дляГде тут 0?
Ну что Вы сразу... Муж был долларовым миллионером и просил, буквально, умолял на коленях, подарить ему ребёночка.
Удачная• 19 апреля в 16:57
Ответ дляМайская киска
Піврічну дитину в садок? У нас є такі?
Меряю линейкой• 19 апреля в 17:05
А как можно выйти на работу с 6 мес ребенком? Бабушки? Ночная смена?
автор Папобус • 19 апреля в 17:10
Питається не яка була за чоловіка раніше і хто на шо розраховув … а що робити зараз. Маючи таку картину(
Можливо хтось з таким стикався і може порадити з власного досвіду🙏
А писати, де були очі раніше, про зайку і лужайку .. було недоречним (
Не їм після шостої• 19 апреля в 17:11
Та роботи для чоловіків повно. Яке місто? Він взагалі чим займається? Може йому тді з дитиною сидіти
Не їм після шостої• 19 апреля в 17:11
Ответ дляПапобус
Це ваш? Яка в нього освіта і причина відстрочки
Кому там слова не давали• 19 апреля в 17:16
Лучше бы вы ей раньше посоветовали как предохраняться и не плодить нищебродов, ну или на крайний случай одолжили денег на аборт. А сейчас папашу посадить в декрет, а она пусть идёт и работает, раз он больше минималки заработать не может. Ну и в церковь пусть ходит, там нищебродам всегда и вещи дают и продукты. Ну и пусть не забывает предохраняться, а то не успеет моргнуть, как следующего нищеброда родит
Майская киска• 19 апреля в 17:35
Ответ дляПапобус
Знаєте, мені не шкода таких людей, вони самі у цьому винні через недостачу розуму. Мені шкода їхніх дітей, які від цього страждають, часто навіть усе життя.
побольшомусекретику• 19 апреля в 18:20
Ответ дляКому там слова не давали
Ви так пишите,наче жінка зможе.Тут треба чоловіка гнати шукати щось інше,плюс собі щось шукати
Кому там слова не давали• 19 апреля в 18:26
Ответ дляпобольшомусекретику
Может вы и правы. Если у нее мозгов не хватило не беременеть от нищеброда, то где ж она возьмёт те мозги, чтобы идти и зарабатывать больше чем он.
Не їм після шостої• 19 апреля в 19:56
Ответ дляКому там слова не давали
Автор злилась. Щось тролі слабі