На Великодні свята .. побачимо
Але це дуже важливий крок як на мене
Давайте помолимось , щоб це було правдою
Але це дуже важливий крок як на мене
SantaMonika• 19 апреля в 17:08
Ответ дляdiron
Так на два дні всього.
Це по-перше. А по- друге,не вірю
Так не два, на полтора получается
Ответ дляdiron
Так на два дні всього.
Це по-перше. А по- друге,не вірю
Так , але хоч так
Все починається із маленьких кроків 🙏
Аноним ФЕЯ• 19 апреля в 17:15
Боже який кончєний фарс від русосвинятини🤮
Воно дає своїм воякам набухатися на паску, а з понеділка знов почне бомбардувати Україну. Це милостиня не для нас, а для своїх кацапомордих в окопах. пині насрати на українців.
SantaMonika• 19 апреля в 17:16
Ответ дляrybka21
чого, провокацій?
та будуть, не переживайте
розвідники літають за потенційними маршрутами, ракети підвезли, в районі Часіку і Торецька активні штурмові дії...
та будуть, не переживайте
Про ракеты знаю. Наши готовятся ( но, это может быть и понедельник
Ответ дляАноним ФЕЯ
То хай би день. Але ніхто не загине. Але ж немає віри цим тварям
Аноним ФЕЯ• 19 апреля в 17:21
Ответ дляFresh
Та ніхто каби не перестане кидати на прифронтові території, так само як і не зупиняться локальні перестрілки на лбз. Це він просто ракети обіцяє не кидати, але і тут не факт.
SantaMonika• 19 апреля в 17:39
Ответ дляluizka
Я что-то не помню, а в прошлом году было такое перемирие или нет?
Нет
Малинка Алинка• 19 апреля в 17:42
Тільки прочитала це в новинах і відразу тривога. Ага, перемир´я. І Київ за три дні