Надежда наш компас• 19 апреля 2025

По телеку идёт квартал

Включила для фона. Полный зал людей, это что правда люди ходят на это? Или это видеомонтаж?) хохочут все, юмор примитивный
Аноним ФЕЯ• 19 апреля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
І тим не менш, показово, як американці хочуть признати за руснею 4 області, мотивуючи це тим, що вони рускогаварящі і значить більше мають відношення до росії ніж до України. Який би хейт і срач не тягнувся на мовній хвилі, як виявляється мова все ж має значення і не в абстрактному випадку, а в самому конкретному
Стильна штучка• 19 апреля 2025
Зараз Зеленський з скорботною міною квіточки на Меморіал розстріляних майданівців кладе.Чи згадує про свій недо-жарт про видобування з закатованих електрики?
Вмію заміряти найкраще• 19 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
А влада все робить для того, щоб розділити людей.
Мова має значення для поділу України. Так.
Кучерявочка• 19 апреля 2025
Фу, навіть фоном таке не включу усі мордяки без ознак інтелекту і жарти такі самі, бридота