Весела пiсенька• 19 апреля 2025
Ви орієнтуєтесь на фізичні відчуття ситості, чи їсте до порожньої тарілки?
КаваЗМолоком• 19 апреля 2025
Со временем приходит опыт, чтоб совместить обе предложенные вами вещи
Вічний двигун• 19 апреля 2025
изначально кладу на тарелку столько сколько надо, не больше и не меньше) хочу больше обойдусь
...
БлинчикБезСметанки• 19 апреля 2025
Фізіологічно сигнал ситості надходить до мозку хвилин через 20 після насичення, тому сподіватися на сигнал - прямий шлях до переїдання
Джавеліна• 19 апреля 2025
Рахую калорії, зважую їжу. В процесі схуднення. По собі помітила, що відчуття ситості приходить хвилин через 15. Якщо буду їсти до відчуття ситості- через півгодини відчуття тяжкості. Тому рахую, зважую