Рожайтретьего• 19 апреля в 20:18

А вам було б ок щоб дитина не була на вас зареєстрована?

От в нас дуже популярний останні роки тренд не записувати дітей на власних бітьків.
При тому, що батьки є, часто з родиною живуть, але документально чоловік до них жодного відношення не має.
Цікаво, чи жінки б так погоджувалися, якби мали з того аналогічні фін плюшки?
Кто крайний?• 19 апреля в 20:49
Ответ дляРожайтретьего
Ну от вам і відповідь. Якщо жінка виховує дитину сама і не має власного доходу - значить вона отримує 3+т виплат. Для того і не оформлюють дітей на чоловіків.
Якщо дитині цієї жінки 3+ роки і вона не має власного доходу,то їй нічого не платять.
автор Рожайтретьего • 19 апреля в 20:50
Ответ дляЧавонадо
Мы смертны. И бывает внезапно. Лучше все юридические дела держать в порядке.
Але ж чоловіків це не бентежить)
Коханозадовільна• 19 апреля в 20:50
Ответ дляРожайтретьего
Ви ж брешете..

Ось конкретні суми виплат станом на квітень 2025 року:
1. Допомога при народженні дитини (однакова для всіх сімей)
Одноразова виплата:

10 320 грн (одноразово після народження)

Щомісячні виплати:

860 грн на місяць протягом 36 місяців

Загальна сума за 3 роки: 41 280 грн (10 320 + 860 × 36)
2. Допомога на дітей одиноким матерям
Ця допомога залежить від доходу сім´ї та віку дитини. Максимальний розмір становить 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Максимальні суми допомоги на 2025 рік:

Для дітей до 6 років: близько 2 560 грн на місяць
Для дітей від 6 до 18 років: близько 3 190 грн на місяць
Для дітей від 18 до 23 років (якщо навчаються): близько 3 020 грн на місяць

Ця допомога призначається лише матерям-одиначкам, заміжні жінки її не отримують.
Порівняння для наочності:
Заміжня жінка з дитиною отримує:

Одноразово: 10 320 грн
Щомісячно: 860 грн (протягом 3 років)

Мати-одиначка з дитиною отримує:

Одноразово: 10 320 грн
Щомісячно: 860 грн (допомога при народженні, протягом 3 років)
Додатково щомісячно: до 2 560 грн (для дитини до 6 років) або до 3 190 грн (для дитини 6-18 років) - залежно від доходу

Тобто мати-одиначка з дитиною до 6 років із низьким доходом може отримувати щомісячно до 3 420 грн (860 + 2 560) державної допомоги.
ну звісно за 3400 можна жирувати))
автор Рожайтретьего • 19 апреля в 20:50
Ответ дляЯжбоматусяблін
нет, не далайте поспешных выводов, если мо не работает - выплат нет, если работает и получает даже минималку - выплат нет, выплаты есть (и то, там разница ) если у женщины 2-е детей и она по двум детям МО, а этими красивенькими циферками помашите перед носом сотруднику в собесе.
Ну звісно ж на це йдуть ті, хто не планує мати доходу) Саме тому все це і организовують.
Хоча питання початкове було геть в іншому
автор Рожайтретьего • 19 апреля в 20:52
Ответ дляКоханозадовільна
ну звісно за 3400 можна жирувати))
До чого тут жирувати, цікаво?
Синиця у спідниці• 19 апреля в 20:53
Ответ дляТоматико
Автор, никаких фин плюшек у матерей одиночек нет, успокойтесь. Ну разве что доп дни к ежегодному отпуску,если работать на гос предприятии
Чого це, виплати є щось біля 3 000, а ще їх звільнити майже не можливо
Яжбоматусяблін• 19 апреля в 20:54
Ответ дляРожайтретьего
о каком доходе Вы постоянно ведете речь? о том, что в интернете прочитали? так даже если бы его платили исключительно всем МО, то это не доход, дети значительно дороже, значительно. Да, я поняла суть Вашего вопроса, но Вы сами плавно перешли на дох. Завидуете?
Яжбоматусяблін• 19 апреля в 20:55
Ответ дляСиниця у спідниці
да нету, только если 2-е детей и ты МО по 2-м детям! Даже кто минималку получает - нет, не работаешь - нет.
рукиЖимолости• 19 апреля в 20:57
Ответ дляШальная коклетка
Там русским языком написано по ссылке - одинокие родители. Может это вы своих прав не знаете?
Там неправда написана. Это только для малообеспеченных
Кто крайний?• 19 апреля в 20:58
Ответ дляРожайтретьего
Для того,щоб отримувати допомогу матері одиначки,вона повинна офіційно працювати або мати інший офіційний дохід.І платитимуть різницю між доходом на кожного члена сім´ї і прожитковим мінімумом,який установлений для певних категорій.Якщо цей дохід дорівнює або перевищує прожитковий мінімум,то виплати не призначаються.
Коханозадовільна• 19 апреля в 20:58
Ответ дляРожайтретьего
До чого тут жирувати, цікаво?
ви думаєте заради 3400 притомні батьки відмовляться від своїх прав?
Якщо з лдним з батьків щось станеться, дитина визнається сиротою.
Синиця у спідниці• 19 апреля в 20:58
Маю таку знайому. Завжди гарно заробляла, з батьком дитини жили разом, потім розійшлися, але він завжди їм допомагав і фінансово і морально. Син носить прізвище мами, батько ніде не записаний. Вона скривала, те що має статус одиначки, виявилось неочікувано
Пластилин_Колец• 19 апреля в 21:02
Мне было бы не ок на момент рождения сына, но перед глазами сейчас пример, когда такая вот не запись матери в свидетельство о рождении ребенка сыграло для семьи огромную роль.
Сыну знакомых было 8 на момент начала войны. Не знаю что давным-давно повлияло на решение записать сына только на отца, но в начале войны они все вместе без проблем пересекли границу и никто даже слово не сказал одинокому отцу, воспитывающему ребенка
Завжди недо...• 19 апреля в 21:15
Ответ длярукиЖимолости
Только для малообеспеченных а не для всех
Так до 3-х лет у многих доход 860 грн., так что пособие будут получать. А то тут пишут никаких фин. плюшек у матерей-одиночек нет.
Ниф_ниф• 19 апреля в 21:20
Ответ дляТоматико
Именно так
да ладно, по телеку во всех передачах говорят маргиналки, мол не записала ребенка на сожителя, чтобы получать выплаты матери-одиночки
рукиЖимолости• 19 апреля в 21:21
Ответ дляЗавжди недо...
А доплата от трёх лет. А тогда уже у большинства доход не подходит для малообеспеченных
Фіфачка• 19 апреля в 21:23
Ответ дляШальная коклетка
А это что?)
Это ещё заслужить надо))). Если у мамы доход превышает, вот не помню сумму, то ей уже не положено
Завжди недо...• 19 апреля в 21:26
Ответ длярукиЖимолости
Это у кого как, многие не работают или работают неофициально, тогда будет и доплата.
рукиЖимолости• 19 апреля в 21:38
Ответ дляЗавжди недо...
Поэтому и пишу, что только по доходам.
А не как автор представляет что всем без исключения
Ниф_ниф• 19 апреля в 22:06
Ответ дляТоматико
Вы какой-то бред притащили, нет никакой помощи.
Ты суслика видишь? А он есть! (с)

П.С. Главбух - всеукраїнське бух. видання, офіційне )))
автор Рожайтретьего • 19 апреля в 22:07
Ответ дляЯжбоматусяблін
Цікавлюся чи готова така як ви і себе в свідоцтво про народження не вписувати, щоб зе зайвих пару тищ отримати
автор Рожайтретьего • 19 апреля в 22:08
Ответ дляКоханозадовільна
Ну то як ви тоді поясните таку кількість дітей, не оформлених на батьків?
Коханозадовільна• 19 апреля в 22:33
Ответ дляРожайтретьего
батькам це на фіг не треба, і справа тут не у виплатах, це лише обгрунтування.
dahashutka19• 21 апреля в 00:28
Ради денег конечно же. До 3 лет дают какое-то пособие как одинокой маме.