Пишна молодиця• 20 апреля в 10:39
Вам подобається як ви виглядаєте на фото професійних фотографів?
Мала декілька фотосесій з професійним фотографом- це жах просто пониження самооцінки. Дивлюся в дзеркало задоволена собою, фотографуюся на свій айфон все ок, тільки йду на фотосесію то якесь велике обличчя, прищі, руки здорові хоча я важу 47 кг. А у вас як?
Кокосиха• 20 апреля в 14:59
Ответ дляПишна молодиця
Ну маю на увазі на камери професійні
А эти фотосессии нужны?