Булькаю• 20 апреля в 16:34

Чоловік 50 років. У відносинах, не дає кошти

Дуже забезпечений, але ні подарунка гарного, ні коштів на себе не дає. Хоча для нього це взагалі дрібʼязок. Я працюю, крім того веду свій блог, невеличку копійку приносить. Можливо, він думає, що я мільйони з того маю, але я озвучую, що хотіла б і те, і те. Він оплачує тільки спільний досуг
Говорити прямо не хочу, бо подумає , що я дрібʼязкова і з ним через гроші
Love_Love_Love_• 20 апреля в 16:35
Хочете щоб ми йому про це сказали? Ок
Давайте номер
Тоскующая• 20 апреля в 16:35
А ви з ним не через гроши, автор?
Ластоноша• 20 апреля в 16:36
А почему он должен давать вам деньги?
Техпаспорт на медузу• 20 апреля в 16:37
А кто он Вам?
Мрію про космос• 20 апреля в 16:37
Автор, он с вами семью не предполагает, с чего он вас должен содержать??? Такого не будет
Виниловая пластинка• 20 апреля в 16:38
Ну тоді нащо з ним зустрічатися? Він старий і жадний.
Ушла и Пришла• 20 апреля в 16:38
Скільки часу ви разом? Оплата спільного досугу -це за себе і за вас? Тоді це теж немало.
Цвіпканя• 20 апреля в 16:38
Если мужчина в Вас не вкладывается (это не только деньги), значит он Вас не видит своей женщиной.
Майданщица• 20 апреля в 16:38
А какая разница «шо он подумает»? Он видит, что вы закомплексованная, очень удобно
Из Виа-гры• 20 апреля в 16:39
То навіщо Вам взагалі ці відносини зі жлобом? Шукайте щедрого
автор Булькаю • 20 апреля в 16:39
Ответ дляЛастоноша
А почему он должен давать вам деньги?
Бо я — його кохана жінка
Ластоноша• 20 апреля в 16:39
Ответ дляБулькаю
Бо я — його кохана жінка
и что?
он же не банкомат
вы ему даете деньги?
Королева краси• 20 апреля в 16:40
Любовь, она ж бесплатная.
автор Булькаю • 20 апреля в 16:41
Ответ дляИз Виа-гры
Та де ж вони, ці щедрі
_Злата Ibra_• 20 апреля в 16:41
Ответ дляТоскующая
А ви з ним не через гроши, автор?
А зачем ещё 50 летний
Из Виа-гры• 20 апреля в 16:41
Ответ дляБулькаю
Бо я — його кохана жінка
Не дуже то й кохана
Алгонавт• 20 апреля в 16:42
Автор, він просто жадібний. Там без шансів, і шлюб не спасе. Таких треба відсіювати ще на перших побаченнях. Навряд він спочатку задарював подарунками, а зараз перестав.
Огірок та Помідорчик• 20 апреля в 16:43
А Вам скільки? В цьому віці вони скупі, і не думають про інших, аби їм було комфортно.
Тоскующая• 20 апреля в 16:44
Ответ дляБулькаю
Та де ж вони, ці щедрі
Их давно разобрали
Чучало яблуні• 20 апреля в 16:44
Якщо у вас з ним є секс, то він має дарувати подарунки, якісь приємності робити, це енергообмін.. інакше він просто з вас качає молоду енергію і нічим за це не платить.. А якщо в нього ще є і сім´я, то ви ще й його сім´ю підкачуєте своєю енергією. Так що не соромтесь намікати чи прямо казати, що вам було б приємно отримувати подарунки від нього.
Тоскующая• 20 апреля в 16:44
Ответ для_Злата Ibra_
А зачем ещё 50 летний
Большая и чистая любовь
Огірок та Помідорчик• 20 апреля в 16:46
В нього свої погляди на життя. Як сказав мені знайомий, він пітух, а я курча. Різниця в 14 років, ми просто спілкуємося. І треба слухати пітуха, бо він мудріший😂
КоКоКоКоКоКо...• 20 апреля в 16:47
Автор, все же понятно: вы просто часть этого досуга и он вас не видит постоянной партнёршей для жизни, не защищает и не обеспечивает.
КоКоКоКоКоКо...• 20 апреля в 16:49
Ответ дляКоролева краси
Любовь, она ж бесплатная.
Любовь да, но мужчина проявляет любовь через поступки, и одно из проявлений - взять под свое крыло любимую женщину
Чекаю завтра• 20 апреля в 16:52
Ответ дляБулькаю
Бо я — його кохана жінка
Он об этом знает? Замутите марафон - как стать коханой жинкой.
Техпаспорт на медузу• 20 апреля в 16:53
Ответ дляБулькаю
Бо я — його кохана жінка
Вы жена ему?
Onyx83• 20 апреля в 16:55
И снова здравствуйте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3706078
Захекалася читать• 20 апреля в 16:56
Ответ дляЛастоноша
и что?
он же не банкомат
вы ему даете деньги?
Женщина всегда даёт намного больше
Крапипопка• 20 апреля в 16:58
Ответ дляOnyx83
И снова здравствуйте
Тоже так подумала.
Автор, вы на аренде экономите. В быт не вкладываетесь. Считайте, это ваш ежемесячный подарок.
В гости звали?• 20 апреля в 16:58
Есть прекрасныей виды досуга под названием шопинг. Начните с парфюмерных и бельевых магазинов и постепенно втягивайте дальше.