Миловидна леді• 19 апреля 2025
Хочу дитину, чи є шанс?
Зустрічаюсь з чоловіком 50 років, мені 36. В нього вже є своїх 3 дітей. 2 дітей живуть з ним, найменша дитина з колишньою дружиною, він їх утримує повністю.
Чоловік забезпечений дуже, може забезпечити ще не 1 дитину. Але дітей більше не хоче, типу приємно проводимо час разом, не виносячи мозку один одному. Чи є шанс , що він передумає чи якось хитрістю все зробити? Я не молодію, дітей своїх ніколи не було. З його дітьми мені класно спілкуватися, але все одно , це діти іншої жінки. Я їх не сприймаю як щось рідне.
Була б своя дитина, була б сімʼя і я вже на правах дружини, а не подружки на вихідні.
Великий сатирик• 19 апреля 2025
Это эпопея с 50-летним мужиком грозится перерасти в очередное мозгоеб...насилие на форуме.
Меня много• 19 апреля 2025
Я думаю він не передумає , ви як жінка звісно можете завагітніти , але повинні розуміти, що це може все легти на ваші плечі ,
сЛАдКОежКА• 19 апреля 2025
А за чем вам этот мужчина? Если он прямо озвучивает свои желания, какая гарантия, что не станете матерью одиночкой? Если на сейчас не воспринимаете его детей, то как планируете с ними жить под одной крышей?
Миловидна леді
• 19 апреля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Він дуже любить дітей і ніколи б не відмовився від своєї дитини
Хомо_сапиенс• 19 апреля 2025
Вы же уже писали, и вам тогда писали искать другого. А вы дальше время теряете
Дуже дуже вумна• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Наивная....
Мандолина Бу• 19 апреля 2025
Слушайте, ну, подумайте головой. Нет никаких причин отказываться от рождения еще одного ребенка, если этого хочет любимая женщина, если это не потребность. Ключевое - любимая
Миловидна леді
• 19 апреля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Я їх сприймаю, я їм теж подобаюсь, разом їздимо на відпочинок. Але це діти чужої жінки, у неї з ним є діти , у мене ні
сЛАдКОежКА• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Он вам прямо сказал, не хочет больше детей.
Миловидна леді
• 19 апреля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Хоть мужик умный в этой ситуации. Хотя...
36 и 50. Шта??
Що не так?
Великий сатирик• 19 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Вы уже писали про него. Состоятельный хоть и старый любовник который не хочет на вас жениться и не хочет никаких детей.
Зачем вам эта котовасия? Почему не найти нормального парня своего возраста и создать семью построенную на искренних чувствах и взаимоуважении?
Не о чем писать будет )
сЛАдКОежКА• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Потому что он больше не хочет детей, а вы просто сопровождение, секс, нянька детям.
Заліковий троль• 19 апреля 2025
Ему 50 лет, трое детей вырастил, теперь он хочет пожить для себя, и я его понимаю... Если Вы хотите ребёнка, ищите другого мужчину, который как и Вы будет хотеть этого ребёнка, или хотя бы будет не против рождения ребёнка.
Миловидна леді
• 19 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ви справді думаєте, що сьогодні захотіла, а завтра знайшла молодого, забезпеченого, симпатичного і розумного чоловіка свого віку?
Таро Клеопатра• 19 апреля 2025
Он же вам выдвинул условия,сказал детей не хочет,так чего вы тут нойте,или принимайте его условия,или уходите и ищите другого мужчину который хочет детей
сладкий_ноябрь• 19 апреля 2025
Боже
Старий пердун, йому через 10 років 60, а вам лише 46.
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
Знайдіть того, хто захоче від вас дитину і родину
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
Ганцю в кєдах• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Що не так?
Ну, он уже познал, что такое дети. Больше он этого добра не хочет.
А по поводу возраста - вам надо что-то в сторону 20летних смотреть, а не старину трусить
Хомо_сапиенс• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ну сидите с этим, скоро внуков подкинут
ХтоЯкщоНеЯ• 19 апреля 2025
Я чуть вас старше. От деда 50 лет, еще и с тремя детьми, могу только проблеваться.
Миловидна леді
• 19 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
Ви вже за тиждень встигли одружитися?
Ми не одружені, де я таке писала
Якби була спільна дитина, то я б уже була на правах дружини
Коплю на груди• 19 апреля 2025
Ви вже писали.
50річний багатий з досвідом 3 дітей - не дурак, щоб ’хитрістю’.
Ви для нього - ненапряжний варіант для зустрічей, а ви його хочете прив´язати дитиною.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
І квартиру ж він наче для вас знімає? А вам прийдеться йти на роботу і тягнути все самій.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.