Меня много• Изменено 20 апреля в 21:27

Вам не набридає робити кожного року одні й ті ж ритуали?

Тільки давайте зараз не про те, що всі ми не вічні і що це час побути з родиною і тд і тп..
От, наприклад, Великдень. Із року в рік одне й те саме: «а ти печеш паски? А які?». Потім починається: «покажи фото». Міряєтесь, в кого краща, який склад. Потім вихваляння тим, які діти зробити крашанки. Розіслати усім привітання. В кого є діти - щоб ще й діти відео записали, як вітають.
І так на всі свята кожен рік.
Ми зараз далеко від батьків. Мати три дні назад почала осаду: «ти паску пекти будеш? Ні? А купити є де? А яйця чим фарбуватимеш? А діти допомагали?».
У групах, де сидять знайомі, мало не кожен вважає своїм обовʼязком спочатку написати, що нічого пекти не буде, потім таки буде, але останній раз (ага, кожен рік ці розмови), потім вночі викласти фото пасок, написати, як багато часу та сил витрачено.
Те саме й у інші свята, коли розпитують, що приготував, що подарував дітям. Кому це все треба? В кожного своє життя, свої інтереси. Навіщо з цього влаштовувати культ?
Це ж яка нудьга кожен рік одне й те саме. І фото кожен рік практично ідентичні.
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:44
Ответ дляСонячний день
Я дивилася в інтернеті, то в деяких культурах ялинку прикрашають на це свято лише в великодньому стилі
О, дякую за підказку, наступного року, якщо буде лінь прибирати, то можна кульки зняти, а яйця повісити, кроликів розставити ))
Сонячний день• 20 апреля в 21:45
Ответ дляЧорноброваЯ
Я теж, перед паскою тільки розібрала, але була думка, що може нехай уже до наступного року стоїть?
Може поспішили? Ялинка
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:46
Ответ дляСонячний день
Може поспішили? Ялинка
Афігєть! Я не знала. Так би скористалася, бо насилу себе заставила її розібрати
100pudov• 20 апреля в 21:46
Ви знаєте.. от краще робити, ніж не робити нічого. Я не роблю нічого давно, бо перестала отримувати задоволення від цього. А людям в кайф- і це чудово!
Щира українка• 20 апреля в 21:48
Нет. Но у меня свои. Хороший день, выходной. Мы не постимся, поэтому сегодня без яиц и сладкого теста, просто не хотелось.
Сходили в ресторан, мне больше по вкусу тирамису.
СКИБИДЫШь• 20 апреля в 21:53
Ніколи не пекла і не буду) мамині пасочки їла
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:54
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не зарікайтесь)
ЛісАпетная• 20 апреля в 21:54
В лучшем случае могут спросить, пеку ли паски, всего остального нет.
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:55
Ответ дляЩира українка
А ми паску вчора з´їли. Вчора ввечері купила і до ранку вона не дожила )))
Тень льва• 20 апреля в 21:57
Я якось нейтрально відношусь до багатьох свят. Люди святкують і їм це в кайф-супер.
Ми поїли покупну паску, на яйця наклеїла наліпки. Потім чоловік запропонував зʼїздити поїсти морозиво 🍦заїхали ще купили продуктів додому, так і день пройшов))
Мені все одно,скільки пасок випікають знайомі і як прикрашають. Я от жодного разу ще не пекла. Може колись наважусь 😅
Кіма кепка• 20 апреля в 22:02
Є таке поняття - традиція. Раз на рік мене не напрягає спекти паски і прикрасити їх. На все інше залишається 364 дні.
Дева Мария• 20 апреля в 22:03
Кошмар ) никогда не живу по не каким ритуалам . Пасхи покупаю, потому что вкусные . До этого не ела их даже . Вообще , когда была одна , даже могла в новый год лечь спать , по фигу мне все ритуалы в принципе .
Сонячний день• 20 апреля в 22:15
Ответ дляТень льва
В мене з чоловіком традиція: на свято вибратися в місто козу по кафешкам-ресторанам поводити .(Хотіли в корейський, але чомусь не працювали) Паски пасками, то ранком. Вчора вечером втомилася(зарікала мясне), то ходили вечеряти в найближчий заклад на районі, а вже сьогодні поїхали в центр міста
П´яна вишня• 20 апреля в 22:22
Ответ дляМстящий за Зайца
Я ещё ёлку каждый новый год наряжаю,и радуюсь праздникам,хотя,с каждым годом всё нерадостней.
та то фігня. От автор щодня миється, зуби чистить, розчісується (сподіваюсь) і ще багато інших щоденних ритуалів робить. А головне, про ці ритуали автор чомусь тему не створює,хоча вони щоденні. Зате Великдень раз на рік її чогось страшно напрягає, аж тему створила)))
П´яна вишня• 20 апреля в 22:23
Ответ для100%
Ось цікаво .. весь світ захоплюється які традиції в Америці , як вони святкують свята , чи інші традиції інших країн , а своє давайте все по вітру пустим , ну звісно , кому потрібні ті Яйца , паски та церква . От хелуин , то свято , черепів накупити можна
Ну як так , там де традиції , там і стовп , і нація тримається гуртом
бо біда, коли винищують планомірно націю, а натомість штучною селекцією вирощується поголів’я під назвою ’насєлєніє’
Самоучка• 20 апреля в 22:25
Соцмережі-зло,що це за групи такі,де знайомі розпитують про планування пасок і яєць?
Рогнеда Карповна• 20 апреля в 22:38
Никогда таким маразмом не занималась.
автор Меня много • 20 апреля в 23:13
Ответ длябювет_в_обед
Я не страдаю таким. Но у меня адекватное окружение, всем пофиг как я покрасила яйца.
І Ваше адекватне оточення сьогодні в соц мережах не виставляло добірку фото, як вони святять продукти, як Великодній кошик стоїть і оточенні свічок ?
автор Меня много • 20 апреля в 23:14
Ответ длялюбименькая
Ніхто з мого оточення паски не пече і яйця не фарбує. Тому таких питань не виникає
Видно, що у Вашому оточенні люди зайняті більш корисними та цікавими речами 👏
автор Меня много • 20 апреля в 23:15
Ответ дляПадаюВреверансах
Душна ви
У чому? Що підняла таку тему? Ви мабуть з тих, хто в перших рядах в інстаграм виставили великодні фото ?
автор Меня много • 20 апреля в 23:16
Ответ длябювет_в_обед
В моем окружении все пекут или покупают паски и красят яйца, но никто никому не пересылает видео и фото. Все адекватные люди. А эти интернетные дебилки, которые страдают этим и друг друга задрачивают кто как яйца покрасил - им по моему лечиться нужно.
І ніхто не викладає у соц мережі підтвердження своїх старань, або які вони гарні вбрані до церкви, в яких гарних обновках їхні діти? Порадували, що є адекватні люди 😁
ПадаюВреверансах• 20 апреля в 23:17
Ответ дляМеня много
Я не маю в соц мережах сторінок. Мені це цікаво було до років 25.
Так що мимо
автор Меня много • 20 апреля в 23:19
Ответ дляЧорноброваЯ
Я розумію про що ви. Мені не подобається, але пару раз пекла, бо був настрій. В основному купую. Заставляю себе красити яйця, пару раз навіть писанки робили, готую стіл, вітаю родину по відеодзвінку, бо хочу, щоб дитина росла і знала про традиції.
Ось бачите, Ви розумієте, про що я пишу і Вам це не дуже подобається (якщо примушуєте себе), але ж все одно робите.
Це як хтось написав: Ісус воскрес і сказав усім в цей день пекти паски, розмальовувати крашанки і мити вікна 💫
автор Меня много • 20 апреля в 23:22
Ответ дляСонячний день
В мене чоловік зробив вітальну листівку з нашого столу. Так він любить
До Вас питань нема 😁
автор Меня много • 20 апреля в 23:23
Ответ дляХитрушка-чекушка
Попийте заспокійливі. Бо нічого страшного вони не роблять. А вас так бомбить, що ви не полінувались тему створити.
Мене не бомбить, я хочу зрозуміти логіку цих людей, про яких написала тему.
Це форум, тут різні теми виносять на обговорення, якщо для Вас це новина.
автор Меня много • 20 апреля в 23:24
Ответ дляМстящий за Зайца
Я всім фото ялинки висилаєте мабуть ?
автор Меня много • 20 апреля в 23:27
Ответ дляДева Мария
До цього не їли - це до якого часу? Тобто коли Ви почали їх купувати ?
автор Меня много • 20 апреля в 23:30
Ответ дляП´яна вишня
Все Вами перераховане це перш за все про здоровʼя, тому це робити необхідно. А традиції - це навʼязане нам
Дева Мария• 20 апреля в 23:39
Ответ дляМеня много
Років до 36 . Тобто купую тільки в одному місці вже 13 років
ГонУрова дівка• 20 апреля в 23:48
Ответ дляМеня много
А чим вас тригерять пости в соц мережах?
Я щиро лайкаю в соц мережах усі ці пости з домашніми пасками, писанками/крашанками, дітьми з кошиками, вишиванками. Справді радію за людей.
При цьому за 38 років ще жодного разу не пекла паску, яйця фарбувала років 5 тому. І навіть мама вже не пече пасок, а купляє. Дітей не маю, з власноруч вишитих вишиванок поправилася і ’виросла’, в соц.мережах кошиків не викладаю. Правда недбало складений кошик освячую і в церкві сьогодні була, але вдягнута буденно і в старий одяг.
І знову ж таки щиро милувалася красивими людьми в вишиванках. При цьому живу на ЗУ і тут кожна друга хороша газдиня.
Не тригерить мене це. І навіть чесно відповідаю, що не хочу пекти паску, настрій не той і руки не з того місця.
Гостей і приготувань не люблю, святкувань теж, але доводиться.
Але чужі фото в соц мережах це інше.
Єдине що люблю - вишивати, тому в мене раз на кілька років новий рушник на кошик.
Ну і щороку маму з кошиком фотографую і родичам фото надсилаю, але це вже її обмін фото