Меня много• Изменено 20 апреля в 21:27

Вам не набридає робити кожного року одні й ті ж ритуали?

Тільки давайте зараз не про те, що всі ми не вічні і що це час побути з родиною і тд і тп..
От, наприклад, Великдень. Із року в рік одне й те саме: «а ти печеш паски? А які?». Потім починається: «покажи фото». Міряєтесь, в кого краща, який склад. Потім вихваляння тим, які діти зробити крашанки. Розіслати усім привітання. В кого є діти - щоб ще й діти відео записали, як вітають.
І так на всі свята кожен рік.
Ми зараз далеко від батьків. Мати три дні назад почала осаду: «ти паску пекти будеш? Ні? А купити є де? А яйця чим фарбуватимеш? А діти допомагали?».
У групах, де сидять знайомі, мало не кожен вважає своїм обовʼязком спочатку написати, що нічого пекти не буде, потім таки буде, але останній раз (ага, кожен рік ці розмови), потім вночі викласти фото пасок, написати, як багато часу та сил витрачено.
Те саме й у інші свята, коли розпитують, що приготував, що подарував дітям. Кому це все треба? В кожного своє життя, свої інтереси. Навіщо з цього влаштовувати культ?
Це ж яка нудьга кожен рік одне й те саме. І фото кожен рік практично ідентичні.
бювет_в_обед• 21 апреля в 07:52
Ответ дляМеня много
І Ваше адекватне оточення сьогодні в соц мережах не виставляло добірку фото, як вони святять продукти, як Великодній кошик стоїть і оточенні свічок ?
Нет, а зачем это? Кому это нужно?