Бабка_в_кедах• 20 апреля 2025
Як думаєте?
Чи можуть закрити кордони для жінок та дітей на виїзд з України?
Ось так,раптово,як у 2022 році чоловікам?
Звезда в шоке• 20 апреля 2025
Від зеленої влади можна чекати чого завгодно. Один йолоп ж сказав, що потрібно закрити мам з дітьми, щоб вони слухали тривоги.
Єдина Країна• 20 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Вам зелена влада зберігає як ніяк кордони!!!тому тримайте свій язик за зубами
Звезда в шоке• 20 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Що що?
Просто каралева• 20 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ви встигли чкурнути?
Нет и не собираюсь.
И нет, не поэтому надеюсь на закрытие границ.
Женщины уж очень хотят воевать и уж очень гнобят мужчин (ухылянты, подъюбники и тд)
Звезда в шоке• 20 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
А ви де проживаєте?
Не зобов´язана надавати звіт.
Єдина Країна• 20 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Не зобов´язана надавати звіт.
Ну так до чого ваша відповідь))??
ПлакалаВАвто• 20 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Нет и не собираюсь.
Ну так Вы всем пожелали оказаться в жопе. А те о которых Вы пишите, как раз в жопе не будут, потому как либо прикорытные, либо жены тцк, которых не тронут.
Звезда в шоке• 20 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Ну так до чого ваша відповідь))??
Це сарказм на вашу відповідь, що зелена влада щось там зберігає. Авжеж.
ПлакалаВАвто• 20 апреля 2025
Можуть. Ці потвори вже давно показали, що вони можуть, що завгодно і їм за це нічого не буде.
ТАЗератти• 20 апреля 2025
В нашей стране возможно всё. Даже то, что сегодня кажется неправдоподобным, завтра может стать реальностью.