Розбещена цяточка• 21 апреля в 01:21

Зараз вже неможливо потрапити до США як біженець?

Програми захисту закрили для нових біженців назавжди чи лише призупинили?
Винник• 21 апреля в 01:23
Неможливо.
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля в 01:24
Остановили на неопределенный срок. С текущей политикой можно считать программу закрытой
Дякую_аж_підскакую• 21 апреля в 01:27
Программа приостановлена
Считай, закрыта .
Бебехы все собирают на Европу
автор Розбещена цяточка • 21 апреля в 01:37
Дякую усім за відповіді.
А ті біженці, які зараз знаходяться там, також мають захист до 2026 року, як і в Європі ?
Барбітта• 21 апреля в 01:38
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Программа приостановлена
Считай, закрыта .
Бебехы все собирают на Европу
что такое бебехи?
Посудомойка• 21 апреля в 01:39
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую усім за відповіді.
Так
автор Розбещена цяточка • 21 апреля в 01:41
Ответ дляПосудомойка
Так
Що ж буде далі, якщо війна у розпалі. Мають продовжувати.
Бачу_майбутнє• 21 апреля в 01:42
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую усім за відповіді.
У кожного свій строк. По приїзду давали захист на 2 роки, потім люди його продовжували. Зараз взагалі невідомо, що буде далі, але в США по тревел авторізейшн ще з січня не пускають, ті, хто раніше заїхав, то сидять.
автор Розбещена цяточка • 21 апреля в 01:45
Ответ дляБачу_майбутнє
Я так розумію, як і в Європі радять переходити на робочий параграф, так і в США або робочий параграф або заміжжя, щоб були шанси лишитись.
Бачу_майбутнє• 21 апреля в 01:50
Ответ дляРозбещена цяточка
В США робочий параграф? Такого тут нема. Дуже індивідуально зараз все, що стосується США. Наразі, ю4ю шникам обмежили можливість будь-якої зміни статусу. Ні по родині, ні по заміжжю. Навіть, вигравшим грін карти, по відміняли декому інтервʼю. Тому, тут індивідуально. Що далі буде, ніхто не знає.
АБВГДейка• 21 апреля в 01:52
Ответ дляБачу_майбутнє
Кажуть усі грінкарти на паузі зараз для тих, хто змінює статуси з паролів чи інших спеціальних штук. Не знаю, чи правда. Я й сама хотіла б знати більше
Дякую_аж_підскакую• 21 апреля в 01:57
Ответ дляРозбещена цяточка
Нема робочого параграфу в сша
Заміжжя, студен віза, віза талантів
Але все це не так легко і дуууже дорого
Цикавенная• 21 апреля в 01:58
Ответ дляБачу_майбутнє
Там же багато переходили в інший статус? Забула який.
Дівка в намисті• 21 апреля в 01:59
Ответ дляРозбещена цяточка
Кому?
Бачу_майбутнє• 21 апреля в 02:06
Ответ дляАБВГДейка
Так, при чому одним прям відмінили інтервʼю на грінку, а іншим дали- в різних штатах по різному. Кому як пощастить, чи я не розумію. Але ситуація в цілому не проста. І розраховувати зараз на прихисток в США точно не варто, не ті часи.
Na kablukah• 21 апреля в 02:06
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую усім за відповіді.
Репароль до 27 года
У всех по-разному.
Тпс до 26
Бачу_майбутнє• 21 апреля в 02:07
Ответ дляЦикавенная
ТПС, напевно.
Цикавенная• 21 апреля в 02:16
Ответ дляБачу_майбутнє
ТПС, напевно.
Так, точно
Зяблик протестант• 21 апреля в 02:24
Ответ дляБачу_майбутнє
Родственник в этом году выиграл грин карту
Уже и визу получили 🤷🏻‍♀️
Винник• 21 апреля в 02:29
Ответ дляЗяблик протестант
Уже и визу получили 🤷🏻‍♀️
В цьому році вони не могли виграти грінку, бо результати розіграшу будуть в травні.
Якщо виграли в минулому році, то документи робили ще в каденцію Байдена, тоді проблем не було. Трамп же мочить не по дєтскі.
Бачу_майбутнє• 21 апреля в 02:29
Ответ дляЗяблик протестант
Уже и визу получили 🤷🏻‍♀️
В цьому році виграв, чи в цьому році отримав? Ну я ж кажу, це індивідуально. Комусь дали, комусь прям перед інтервʼю скасували саме інтервʼю. В цьому році ще не оголосили переможців, і якщо отримав візу, то явно не по ю4ю він в США. А це вже інша справа. Або ви щось плутаєте з візами і грін картами.
Винник• 21 апреля в 02:32
Ответ дляБачу_майбутнє
ТПС, напевно.
ТПС був дійсний до квітня 25-го, всі до березня переподали доки на продовження статусу, і тиша. Якщо на початку у всіх стояв строк розгляду 3 місяці, потім він змінився на 4, потім на 6, що там зараз - не питалась.
Цикавенная• 21 апреля в 02:37
Ответ дляВинник
Родичі там, то памʼятаю, що до жовтня 26 в них
Мрії у вирії• 21 апреля в 02:38
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Нема робочого параграфу в сша
Заміжжя, студен віза, віза талантів
Але все це не так легко і дуууже дорого
Рабочие визы есть. Вот недавно был розыгрыш рабочих виз. Наши друзья подались и из 5 человек, двое выиграли. Рабочая виза на 3 года, потом можно еще на 3 продлить, а потом вроде на Грин карту подаваться. Есть еще и другие категории рабочих виз.
Дякую_аж_підскакую• 21 апреля в 02:41
Ответ дляМрії у вирії
Какой розыгрыш раб виз???
Вы о чем?
Рабочая виза подаётся работодателем и процесс этот не быстрый (
И квалификация рабочего должна быть должного уровня
В кого тако було• 21 апреля в 02:47
А че вы ноете, я бы посмотрела еслиб зелень запустила миллион сирийцев и эфиопцев в Украину, как бы вы все за продолжение их статусов сетовали.
Мрії у вирії• 21 апреля в 02:49
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Какой розыгрыш раб виз???
Вы о чем?
Обыкновенный. Виза H1B
Розыгрыш в апреле был и практически сразу результаты присылают.
Дякую_аж_підскакую• 21 апреля в 02:53
Ответ дляМрії у вирії
Обыкновенный. Виза H1B
Так это работодатель подаёт заявку
А его ещё нужно найти
Зяблик протестант• 21 апреля в 03:27
Ответ дляБачу_майбутнє
Выиграл и получил
Не ю4ю
Грин карта. Он еще не выехал, в Украине
Пишу з калідору• 21 апреля в 03:28
Ответ дляВ кого тако було
Ви не порівнюйте Україну і США. В Штатах усі мігранти. Тому й запускають потрібну їм кількість людей.