Кашпо• 21 апреля в 11:40
Виїзд за кордон з бабусею
Хто точно знає, які потрібно мати документи, довідки для перетину кордону неповнолітній дитині з бабусею?
Вельми шановна• 21 апреля в 12:03
Ответ дляграфиняВишенка
тут какая-то хрень написана, извините
авторці чомусь не цікаві діючі правила, вона шукає якийсь копірайт в ’гуглє’
Кашпо
• 21 апреля в 12:05
Ответ дляграфиняВишенка
тут какая-то хрень написана, извините
Та може й так
Кашпо
• 21 апреля в 12:06
Ответ дляВельми шановна
Діючі правила не подіяли вчора на кордоні, тому шукаю ще інформацію, від тих хто був у моїй ситуації
Вельми шановна• 21 апреля в 12:11
Ответ дляКашпо
якщо правила не діють, то на кордоні - свавілля. і вас не пропустять з будь якими документами, якщо в прикордонника буде поганий настрій.
Розвідка Маші• 21 апреля в 12:12
Ответ дляКашпо
Чула , що бабуся це родинний звʼязок і дозвіл не потрібно, але як його підтвердити…
З бабусею дозвіл потрібний.
Кашпо
• 21 апреля в 12:18
Ответ дляВельми шановна
Схоже на те…
Кашпо
• 21 апреля в 12:21
Подзвонила на гарячу лінію , ясно , що відповіли все згідно законодавства:
1.Дозвіл нотаріуса від ДВОХ батьків
2. Дозвіл опікунської ради від ОДНОГО з батьків
3. Встановити родинний звʼязок з бабусею, перелік документів не назвали, сказали це від дня народження дитини і до сьогодні доведіть , що вони родичі ) все.
Всім дякую за відповіді! Якось і не знала, що існує ця гаряча лінія, і основне, що туди реально додзвонитися)
1.Дозвіл нотаріуса від ДВОХ батьків
Вельми шановна• 21 апреля в 12:22
Ответ дляКашпо
1.Дозвіл нотаріуса від ДВОХ батьків
ну я хіба вам не теж саме писала?
Вельми шановна• 21 апреля в 12:25
Ответ дляКашпо
Те !
ну слава тобі боже...
з практичної точки зору, якщо нема можливості отримати дозвіл від обох батьків, швидше і надійніше завірити дозвіл в опіці. тоді на кордоні точно не буде ніяких питань. бо далеко не всі прикордонники розуміються на сімейному праві і можуть помилятися в оцінці документів, що підтверджують родинний зв´язок.
Кашпо
• 21 апреля в 12:39
Ответ дляВельми шановна
ну слава тобі боже...
Дякую🌷
Бабуся мороз• 21 апреля в 12:59
Два варианта
1. Родители (оба) делают у нотариуса доверенность на бабушку. Т е как все как было до войны
2. Один из родителей через опекунский делает разрешение на бабушку на вывоз ребенка + нотариально заверяет все копии документов подтверждающие родство.
Если бабушка - мама мамы и мама давала дозвіл, то это будут: свидетельство о рождении мамы, свидетельство о браке мамы, если она меняла фамилию + оригинал или заверенная копия св-ва о рождении самого ребенка.
Имхо, если папа не служит или есть возможность маме приехать к папе, то проще сделать доверенность у нотариуса
Кашпо
• 21 апреля в 13:06
Ответ дляБабуся мороз
Два варианта
Дякую за відповідь 👌