Околовита• 21 апреля в 13:20
Хто гарніший?
?
Нога на ногу• 21 апреля в 14:02
Ответ дляУшла и Пришла
не знаю, кто это. А сколько ей лет? На вид - как женщина лет 50, которая перепробовала на себе все возможные виды пластики.
На вид,она очень хорошо выглядит))))30+ ей.Выйдешь на улицу и одни красотки прям
Многим бы не помешало так выглядеть как она))))
Ушла и Пришла• 21 апреля в 14:02
Ответ дляНога на ногу
да не дай Бог
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 апреля в 14:56
Ответ дляНога на ногу
И что?Если это органично выглядит, то почему бы и да?Я абсолютно не против пластики
І де ви органічність побачили?
Чи ви дивитеся тим, що та власниця на своєму обличчі зробила?
Нога на ногу• 21 апреля в 15:03
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
І де ви органічність побачили?
Вы её давно видели?У вас что-то с восприятием. Она сейчас очень отлично выглядит
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 апреля в 15:07
Ответ дляНога на ногу
Бачу вперше, у мене цікаве життя, за чужими не підглядаю. А порадниця - просто заходжу між справами, навчитися писати українською. Тому зі сприйняттям - то у вас, нащо вам чуде життя, не розумію.
Нога на ногу• 21 апреля в 15:54
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не розумійте, але мені завжди визиває посмішку такі шаблонні фрази-живу своє життя,за чужим не підлягають,заходжу сюди просто так
Це про багато що каже
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 апреля в 17:58
Ответ дляНога на ногу
Це про багато що каже
Про вас так точно
в курсі справ всіх ’лівих’ людей
Щедрик ведрик• 14 мая в 22:23
Ответ дляНога на ногу
У неё уже давно нет этих губ
Так будет честнее сравнивать, а то автор откопала старую фотку
Та при чём здесь губы? тупорылое нечто с мозгом ракушки. и туда уже не наколешь ничем.