Послушная• 21 апреля в 17:03
Станины
Родителям прописали из-за высокого уровня холестерина. У кого родственники долго принимали? Когда эффект и какие возможные полочки? Нашла по старым темам что принимать нужно долго. Что по побочкам?
Одна_на_всей_планете• 21 апреля в 17:37
Ответ дляПослушная
Кстати, я об инсульте мало что знаю.
Слушайте, а такой вопрос. Вот маме говорят что нужно заниматься спортом, но у неё проблема с головой. Сразу голова болит, что-то где-то давит. Может у неё случится инсульт если вдруг она решит заняться спортом?
У мамы есть остеохондроз или протрузии или грыжи позвоночника?
Одна_на_всей_планете• 21 апреля в 17:40
Ответ дляПрипоРошенная
Станины, эсцифалограма
Оставьте пожалуйста лечение ваших родителей врачам, они разберутся
Эсцифолрграмма делается для другого
Шотуткоїться?• 21 апреля в 18:07
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я собираюсь это делать всю жизнь.У меня сужение артерии из за шейного остеохондроз,это называется стеноз,и уже есть бляшка.Поэтому рисковать что когда-то будет инсульт,я не хочу.Один врач сказал что можно делать перерыв в приёме статинов,я сделала и холестерин опять вернулся на место даже стал выше
А вы анализы регулярно слаете? Как результаты? Диету держите?
Шотуткоїться?• 21 апреля в 18:15
Статины знатно бьют по почкам, а тем паче если там уже есть проблемы. Принимая их нужно сдавать анализы регулярно и мониторить состояние почек. Многим они больше вредят, чем помогают. И да, с холестерином не всё так просто, как с этими статинами. Спорт помогает не хуже таблеток, но если человеку под сраку лет и он не спортсмен, то начинать нужно в кабинете лечебной физкультуры под наблюдением специалиста и потихоньку увеличивать нагрузки. Будь то ходьба, плаванье или любой другой комплекс упражнений.
Послушная
• 21 апреля в 18:19
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Да, у нее остеохондроз.
Послушная
• 21 апреля в 18:20
Ответ дляПрипоРошенная
Станины, эсцифалограма
А я и не собираюсь ее лечить. Где Вы это увидели?
Послушная
• 21 апреля в 18:21
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Эсцифолрграмма делается для другого
Она последний раз ходила к врачу лет 10 назад с той же проблемой. Сейчас заставила ее пойти опять. Врач начал обследование ’с нуля’, если так можно сказать.
Вельми шановна• 22 апреля в 14:08
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Принимать нужно постоянно
Чем дороже препарат тем ниже побочки.
Принимаю Кливас ,от него побочек никаких нет.Рассказы что от статинов побочки,может так и есть, но от дешёвых препаратов,типа Антарис
Чем дороже препарат тем ниже побочки.
Антарес взагалі не відноситься до статинів. Це препарат з ефектом тіазотної кислоти, який має протиішемічну, мембраностабілізуючу, антиоксидантну та імуномодулюючу дію. У кардіології призначається у комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця - стенокардії, інфаркту міокарда, постінфарктного кардіосклерозу; серцевих аритмій. У мене в аптечці такий препарат є, іноді приймаю.
Також потрібно приймати на постійній основі статин, але поки що підбираю. Хочу спробувати приймати Ліпобон, побічних ефектів менше і головне у складі лактози немає.
Вельми шановна• 22 апреля в 14:34
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Симптомы- плохое кровообращение,и отсюда дальнейшие проблемы
Надо сделать узи сосудов шеи,или доплер сосудов,и обследование всё покажет
Я как то сделала и теперь есть информация
Стенозування хребтової артерії у Вас на фоні шийного остеохондрозу, тобто вертеброгенна. Це вертебробазілярна недостатність.
Який діаметр звуженої хребтової артерії? Гемодинамічно незначуще або гемодинамічно значуще? Це пов´язано з компресією (перетисканням) хреютової артерії у момент проведення функціональних проб (повертанні голови)?
Стенозування хребтової артерії - це звуження менше 2 см.
Атеросклеротична бляшка виникає часто в сонній артерії. Буває стабільна (на УЗД судин шиї вказується відсосток стенозування і пишеться гемодинамічно незначуща (до 50%) або гемодинамічно значуща (50% і більше)) та нестабільна (високого ризику виникнення тромбів (швидко росте, лопається і на її місці винкає тромб); на УЗД судин шиї вказується протяжність (локальна або пролонгована), у глибини, форма, контури (нечітка з нерівними краями).
Який відсоток атеросклеротичного стенозування у Вас внаслідок бляшки?
У мене бляшка високого ризику (нестабільна), пролонглована, на етапі перетворення у тромб у біфуркації правої сонної артерії, з порушенням швидкісних і спектральних характеристик кровотоку у сонних артеріях (більше у правій сонній артерії). Проходила УЗД судин шиї ще восени 2022 р. (потрібно було контрольне УЗД проходити щороку, але не пройшла, тому не знаю динаміку). Так, потрібно на постійній основі приймати статин. У більшості з препаратів у складі є лактоза і побічних ефектів вистачає. Тому мій вибір зупинився на Ліпобон, але ще не купила. Щодо показників аналізу ліпопротеїдів фракційно, то відхилення лише у ЛПНЩ та ЛПВЩ; холестерин - норма, коефіцієнт атерогенності - норма, тригліцериди - норма, ЛПДНЩ - норма. Причина виникнення нестабільної бляшки у мене - не піддається контролю АТ (є гіпертонія і деякі ускладнення).
Є також у мене звуження правої хребтової артерії вертеброгенне (вертеброгенна ХНМК).
Мені порадили здати аналіз на гемоцистеін. При накопиченні гемоцистеїну можуть порушуватися біохімічні процеси в стінках судин, що може призвести до виникнення атеросклеротичного ураження судин.
Вельми шановна• 22 апреля в 14:45
Ответ дляПослушная
Аналізи - ліпопротеїди фракційно, загальний аналіз крові, протромбіновий тест, гемоцистеїн.
УЗД судин шиї (назви у медичних центрах - дуплексне сканування екстракраніальних судин шиї, або інша назва - дуплексне сканувальна брахіоцефальних артерій шиї).