Мафиозная• 12 марта в 19:04
Подруга каже, що ті хто перевіряються мають вади у дітей
Зараз поясню
Вона каже виходячи з досвіду своїх знайомих, хто турбувався перед вагітністю, робив купу аналізів у тому числі генетичних, оберігався під час вагітності часто має якісь потім діагнози у дітей. РДУГ, РАС, якийсь дефіцити розвитку, здоров´я.
Це вона так виправдовує себе, що немає грошей і бажання це все робити чи то дійсно так є?
Брюлик в стразах• 12 марта в 19:06
Ответ дляТріль підпільний
Це значить, що вона тупа.
и надо подумать, нужны ли такие тупые в окружении
Щебетуха• 12 марта в 19:06
Думаю багато хто з тих хто не перевірявся і далі не перевіряє своїх дітей
Тріль підпільний• 12 марта в 19:06
Ответ дляБрюлик в стразах
Автору підкидає ідеї для таких самих тем.
Ms. При теле• 12 марта в 19:07
Ответ дляТріль підпільний
Це значить, що вона тупа.
Її батьки перевірялись)
Тріль підпільний• 12 марта в 19:07
Ответ дляMs. При теле
Її батьки перевірялись)
А зв´язку не виявилось )
АяВсёЗнаю• 12 марта в 19:07
Генетичні хвороби від генетиків - нова теорія підірвала інтернет!!!
Я натуралка• 12 марта в 19:08
Можно ознакомиться с исследованиями, которые провела ваша подруга? И доктора наук она имеет в какой сфере?
Ссылку на исследования, если можно
НеГолосую• 12 марта в 19:10
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну да. Это ж такая же связь, как между каналом и канализацией. Или консервой и консерваторией.
ПесиКот• 12 марта в 19:11
С одной стороны, чрезмерная тревожность во время беременности это плохо для ребёнка.
Второе – ганяют по всяким бесконечным анализам и исследованиям тех, у кого есть риски, хронические заболевания. Я бы ещё смотрела, что из лекарств и химозных витаминов принимала беременная, ведь тех, у кого риски, любят пичкать фармой. А они врачам слишком доверяют и все принимают, не задумываясь. И ещё, УЗИ тоже не такая уж безобидная штука, по сто раз его делать не стоит.
Кундалина• 12 марта в 19:11
Натягивает сову на глобус. Ей хочется видеть только удобную версию, чтоб ничего не делать.
И наверняка очевидно, что обследования кроме стандартных делаю пары, у которых есть реальный повод для беспокойства. Неудивительно что он подтверждается.
ПадаюВреверансах• 12 марта в 19:11
Це недолуге співпадіння, звичайно.
Але за життєвим досвідом мають негаразди саме батьки які дуже трепетно, відповідально, з пересторогою готуються до вагітності, планують зачаття, а потім трусяться над дитинкою.
У пофігістів все добре. Діти зачаті після веселої п´янки , здорові, красиві і неочікувані))
Але все ж з розумом і відповідальністю треба ставитись до всього!
Я натуралка• 12 марта в 19:11
Ответ длялюбименькая
А что она говорит по поводу ДЦП и СД?
Наверное потому, что родители оральным сексом занимались
Даю справку• 12 марта в 19:13
Все простіше. Ті, хто переживають і перевіряються - зазвичай люди старші, а там вже ризик виникнення проблем відповідно більший.
Не знаю жодної пари 20-ти річних, які б перед вагітністю аналізи здавали і вітаміни пили.
о, вже нафейспалмили молодухи, які в 35 виглядають на 18, а в 40 планують народжувати здорового первістка
Знову Я• 12 марта в 19:16
Як людина з РДУГ , мені цікаво , який такий є аналіз, щоб зробити ДО вагітності і знати матимеш ти це чи ні .Так це і не вада , це просто по-іншому працює мозок
любименькая• 12 марта в 19:17
Ответ дляПадаюВреверансах
Це недолуге співпадіння, звичайно.
Бабушкина сестра с мужем, молодые пофигисты, пили, гуляли , здоровые красивые. Ребенок с СД.
Невловимий Джо• 12 марта в 19:17
Ну то нехай не робить оте все. Раніше, коли таких аналізів не було, теж люди народжували. В чому проблема?
Мафиозная
• 12 марта в 19:18
Ответ дляЗнову Я
ну як не вада
це недорозвинена лобна кора
підвищена імпульсивність, погіршена пам´ять, мстливість, агресивність, неуважність, багато ризиків. як це можна віднести не до вад? це так прийнято казати, але я б так не сказала
читала десь, у людей з РДУГ більший ризик деменції ранішньої
це недорозвинена лобна кора
любименькая• 12 марта в 19:20
Автор, вы и ваша подруга серьезно думаете что до изобретения всех анализов и исследований не рождались дети инвалиды ?
Знову Я• 12 марта в 19:21
Ответ дляМафиозная
ну як не вада
це недорозвинена лобна кора
Що ви мелете , чесне слово , хоч би поцікавилися ?🤦🏻♀️Прчитайте , скільки відомих , успішних людей мають РДУГ
Мафиозная
• 12 марта в 19:22
Ответ дляЗнову Я
і скільки, порівнянно без РДУГ?
це все виключення і ці виключення частіше мають гарний контроль зі сторони, медикаментозну підтримку, спорт
Багато РДУГ це залежні, ризикові люди
ПадаюВреверансах• 12 марта в 19:24
Ответ длялюбименькая
Це ніяк не залежало від їхнього способу життя. Це генетична поломка
Котики-муркотики• 12 марта в 19:27
Не знаю....я таких навіть і не знаю що прям купа аналізів і свіжі овочі тільки
Домашка• 12 марта в 19:29
Конечно это ерунда! Если у будущих родителей навязчивая идея, тогда возможно.
Зако́н Мёрфи (англ. Murphy´s law) — шутливый философский принцип, который формулируется следующим образом:
Если что-нибудь может пойти не так, оно пойдёт не так (англ. Anything that can go wrong will go wrong).
Настасья Пицун• 12 марта в 19:31
Щось в цьому є, маргінали народжують з першого разу здорових діток.А як пара не може зачати, купа аналізів, Еко, вітаміни тощо і народжують з вадами у діток.