Дуняша• Изменено 21 апреля в 19:40
Olaplex... Чувствую себя лохом.
Подарила дочка мне на ДР( по моей просьбе) Начиталась тут в том числе, что хорошее средство, делает волосы послушными, гладкими после укладки.
Попробовала раз, не поняла, второй, тоже с 0 эффектом. Попробовала дочь, тоже, что с ним, что без него. Я не пойму, то у меня руки не из того места, то ли фигня Олаплекс 6
Дуняша
• 21 апреля в 20:00
Ответ дляКавуся
Ну может у меня подделка, я не знаю... Просто все ее хвалят, а у меня вот так.
Где покупали?
Дуняша
• 21 апреля в 20:02
Ответ дляКавуся
На нотино заказывала
Вроде оригинал там . Не думаю, что подделка
Путающаяся• 21 апреля в 20:02
Ответ дляДуняша
Я уже не знаю, бывает что то не нравится, но потом распробую и нормально. А это уже наверное 4 раз, и вообще никак . У меня термозащита с супермаркета за 4 евро делает волосы лучше, чем это
Что за термозащита?)
Stepa_nida• 21 апреля в 20:03
Цей засіб судячи з опису не скільки для пошкодженого, скільки для слабко пористого, неслухняного волосся. Це підтверджує склад, в якому база складається з води і диметикону - ’важкий’ силікон, який під впливом гарячого повітря при укладці вкриває волосся тонкою блискучою оболонкою.
Але і сильно пористому волоссю цей засіб не дуже зайде, бо для гарної роботи треба більше зволожуючих компонентів.
Щодо віри в молекулу bis-aminopropyl diglycol dimaleate, яка має відновлювати дисульфідні звʼязки, то я Олаплексу мало довіряю в цьому плані, знаючи їх любов до ’жонглювання’ патентами на винаходи))
Тонке непошкоджене волосся цей крем просто обтяжить, імовірно. Або його треба в мікродозі використовувати.
Я Вас не боюся• 21 апреля в 20:03
Ответ дляДуняша
А течении укладки да, но не прям идеально ровный. Но спустя время, никакого эффекта.
Вчера , нашла в закромах филер ладор, с ним волосы были как шелк до ночи( даже до сегодняшнего мытья)
Мне филлеры ладор тоже нравятся. Но это филлер, а олаплекс 6 укладочное средство. Если у вас пористые волосы, могу порекомендовать японское средство Lebel IAU Sleek Essence.
Дуняша
• 21 апреля в 20:04
Ответ дляДева Мария
Только закинула в корзину 😂
Выкидуйте)
Смотрите сами, это мой опыт, мне никак абсолютно.
Дикая Роза• 21 апреля в 20:04
Ответ дляСкоро_вчера
О, я бачу ви профі в цьому, може і за маску к18 знаєте, бо тут читаю різні відгуки. І купити хочу і ціна кусюча))) А хочеться супер волосся, як в рекламі))
вот за К18 не знаю, вроде хвалят, но лучше через мастера уточнить поможет или не поможет вам. В Украине официально К18 работают только с салонами
Кавуся• 21 апреля в 20:05
Ответ дляStepa_nida
А що порадите для дуже сухого пористого волосся?
Дуняша
• 21 апреля в 20:06
Ответ дляПутающаяся
Что за термозащита?)
Дешёвая, с испанского супермаркета Меркадона. Но вполне хорошая, уже 3 раз покупаю
Скоро_вчера• 21 апреля в 20:07
Ответ дляДикая Роза
Дякую. А я хотіла на нотіно купувати)
Дуняша
• 21 апреля в 20:08
Ответ дляStepa_nida
Спасибо за ответ.
Дева Мария• 21 апреля в 20:08
Ответ дляЯ Вас не боюся
А мне это средство категорически не подошло . Супер только моист . А это масло мне сечет кончики ужасно
Десь так, але...• 21 апреля в 20:16
Ответ длямаска Ілона
У меня свой кудрявые одуванчатые сухие волосы, эффект есть, но не вау.
Для меня есть получше средства
Какие? Я сама одуван возле корней. И волнистые
маска Ілона• 21 апреля в 20:41
Ответ дляКавуся
Какие получше?
Вот этот уник ливин вообще для меня волшебный. У кого свои волосы напитанные, то он им не нравится.
Мюллерная• 21 апреля в 20:44
А что вы ждете от стайлинга? Олаплекс надо в комплексе использовать, тогда есть резон. У меня есть это средство, укладка получается натуральная и держится хорошо. Не склеивает.
Stepa_nida• 22 апреля в 14:54
Ответ дляКавуся
В мене інший тип волосся, але моя особиста думка - тут потрібно комбінування засобів (наприклад, зволожуючий спрей + крем для укладки). Взагалі пористе волосся може винести кілька засобів і в цьому його перевага.
Якщо хочеться один засіб, то точно крутий Davines Love Smoother, ультра легенький, зволожуючий.
Кавуся• 22 апреля в 16:00
Ответ дляStepa_nida
Я взагалі укладку не роблю(((
Це ще більше буде сушити моє сухе волосся
Stepa_nida• 22 апреля в 16:35
Ответ дляКавуся
Я взагалі укладку не роблю(((
Умовно укладкою є і сушка феном з направленням полотна в потрібному напрямку. І це не шкодить волоссю, а навпаки, зменшує час, коли кутикула перебуває у вразливому (набухшому від води) стані і зменшує втрату вологи у перспективі.
Я своє сухе волосся перетворила на нормальне саме тим, що почала з правильної сушки феном. Бо могла ходити годинами з вологим волоссям, не користувалась феном взагалі, а мала на голові паклю.
Кавуся• 22 апреля в 20:28
Ответ дляStepa_nida
Дякую. В мене є лише утюжок, але ним боюсь укладати щоб не спалити.
Чи це краще ніж нічого?
Фену немає
Чи це краще ніж нічого?
Фену немає
Stepa_nida• 23 апреля в 09:14
Ответ дляКавуся
Чи це краще ніж нічого?
Фену немає
Чи це краще ніж нічого?
Фену немає
Ні, от утюжок якраз більш небезпечний інструмент. Він вимагає укладки на абсолютно сухе волосся + використання темозахисту з попрядним пропрацюванням кожного локона перед прогріванням.
Крім того, не останню роль відіграє якість і покриття самого утюжка, можливість регуляції температури тощо.
Тому б новачку точно не радила зв´язуватись із ним.