Маю сечі• 21 апреля в 19:47
Кількісний і якісний аналіз, как понять
Назначили много анализов, есть якісний і кількісний. Какой лучше сдать. ? Как обьяснили в лаборатории
Якісно - в результаті буде написано виявлено/не виявлено. Кількісно = буде конкретно концентрація збудника
Доктор сказал Кроме уреоплазмы и вирусов можно сделать якiсне визначення. Стоимость анализов не маленькая, вот и не понимаю зачем и то и то сдавать? Можно сдать на наличие вируса
Тра Ля Ля• 21 апреля в 19:50
Якісний аналіз може бути як хибно позитивний, так і хибно негативний. Кількісний вже покаже кількість вірусного чи іншого навантаження (якщо воно є). Тому я за кількісний.
Плету интриги• 21 апреля в 19:51
Все правильно пояснили вам. Спочатку здають якісний, якщо потрібно то потім направлять на кількісний.
Тільки якщо ви знаєте, що у вас є вірус, то тоді варто уже здавати кількісний
Плету интриги• 21 апреля в 19:52
Ответ дляТра Ля Ля
Але є друга сторона медалі. Вірусного навантаження немає, але вірус є. В такому випадку кількісний показує по нулях і людина може думати, що здорова, а це не так
Маю сечі
• 22 апреля в 11:36
Ответ дляПлету интриги
В любому випадку два потрібно здавати? Ачи можна тільки кільсний?