Котомафия• 26 марта 2025
Який аналіз крові покаже що є густина і треба розріджувати? Високий тиск
Котомафия
• 26 марта 2025
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
тогдалия• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Гемоглобин
ЧорноброваЯ• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Кардіолог знає.
Престидижитатор• 26 марта 2025
Мама сдавала анализы, был высокий гемоглобин, срач сказала густая кровь.
Сладкий лимончик• 26 марта 2025
Це для густоти Д дімер . А якщо причину , то вже лікар і обстеження .
Д дімер, протромбіновий час, кількість тромбоцитів ( просіть тромбоцитів рахувати вручну).
З приводу останнього , в мене тромбоцитів низькі ...дуже. . Готуючись завжди до операцій інакше літерами втрачаю кров. Так ось. Готувалася я вагітна до пкс. Тромбоцитів мало ...прям дуже. Кожного разу рахували ’вручну’, то там їх трохи більше нараховували. Може якісь інвалідів учитывали
Котомафия
• 26 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Гемоглобін вище норми
Котомафия
• 26 марта 2025
Ответ дляАтиква
Тромбоцитів взагалі мало
Нижче норми
Котомафия
• 26 марта 2025
Ответ дляАтиква
Якщо тромбоцитів мало то не можна розріджувати кров?
Престидижитатор• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Гемоглобін вище норми
Понижайте. Пейте воду , кардиомагнил маме прописывали.
Котомафия
• 26 марта 2025
Ответ дляАтиква
А куди ж її розріджувати ????
Так
Але чому гемоглобін високий
интайм_не_предлагать• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Так
Але чому гемоглобін високий
Крвідом не хворіли нещодавно?
Престидижитатор• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Так
Але чому гемоглобін високий
тому що кров густа.
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
145/80
Тиск не збивається препаратами, щиоовидка, цукор і вага в нормі, атеросклерозу нема
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Скільки Вам років?
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
То ви автору, мабуть.
Гадала, що Ви за себе коментували. Тоді автору.
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
То автору коментар, бо вона грішить на міфічну густину і тиск
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Ну в мене теж густа, стала пити більше води. А препарати їй треба пити на постійній основі і не однокомпонентні, а двох і трьох, тоді буде збивати. Я на трьохкомпонених, бо їнші не збивають. Рада, що хоч раз в день, а не зранку і ввечері.
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Ну то не п´єте більше норми. Автор взагалі даних не дала. І чи вживає препарати. І як часто тиск.
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Ні не п´ю, не виходить.
Руда ліса• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Коли вперше звернулася до кардіолога з приводу щоденного підвищеного або високого АТ, для пошуку причини гіпертонії призначали - УЗД щитоподібної залози, УЗД серця, УЗД ОЧП (можна пройти конкретно УЗД нирок), ренографію нирок. Аналізи - ТТГ, біохімія крові, протромбіновий тест або коагулограма, загальний аналіз крові. Конкретної причини не було виявлено. Але на УЗД серця було таке написано - гіперкинетичний тип гемодинаміки - на основі цього встановили симптоматичну гіпертонію. А ще у мене спадковість до гіпертонії.
Наднирники лише не обстежували. Є декілька аналізів. Але, напевно, прийдеться деякі аналізи здати, так як тиск антигіпертензивні препарати не утримують.
До речі, є гіпертонія, тиск препарати не утримують, але коли здала аналіз на протромбіновий тест, то за результатом було дещо знижене згортання крові було.