Котомафия• 26 марта 2025

Який аналіз крові покаже що є густина і треба розріджувати? Високий тиск

автор Котомафия • 26 марта 2025
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
тогдалия• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Гемоглобин
ЧорноброваЯ• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Кардіолог знає.
Сладкий лимончик• 26 марта 2025
Д дімер
Джинци на Флісі• 26 марта 2025
коагулограмма и д-димер
Престидижитатор• 26 марта 2025
Мама сдавала анализы, был высокий гемоглобин, срач сказала густая кровь.
Сладкий лимончик• 26 марта 2025
Це для густоти Д дімер . А якщо причину , то вже лікар і обстеження .
Атиква• 26 марта 2025
Д дімер, протромбіновий час, кількість тромбоцитів ( просіть тромбоцитів рахувати вручну).
З приводу останнього , в мене тромбоцитів низькі ...дуже. . Готуючись завжди до операцій інакше літерами втрачаю кров. Так ось. Готувалася я вагітна до пкс. Тромбоцитів мало ...прям дуже. Кожного разу рахували ’вручну’, то там їх трохи більше нараховували. Може якісь інвалідів учитывали
автор Котомафия • 26 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Гемоглобін вище норми
автор Котомафия • 26 марта 2025
Ответ дляАтиква
Тромбоцитів взагалі мало
Нижче норми
автор Котомафия • 26 марта 2025
Ответ дляАтиква
Якщо тромбоцитів мало то не можна розріджувати кров?
Атиква• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
А куди ж її розріджувати ????
Престидижитатор• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Гемоглобін вище норми
Понижайте. Пейте воду , кардиомагнил маме прописывали.
автор Котомафия • 26 марта 2025
Ответ дляАтиква
А куди ж її розріджувати ????
Так
Але чому гемоглобін високий
Атиква• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Так
Але чому гемоглобін високий
У меня низкий ...не подскажу... тут к гематологу надо топать и разбираться
интайм_не_предлагать• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Так
Але чому гемоглобін високий
Крвідом не хворіли нещодавно?
Оцененная• 26 марта 2025
Тиск 120/80?
Престидижитатор• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Так
Але чому гемоглобін високий
тому що кров густа.
автор Котомафия • 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Тиск 120/80?
145/80
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
145/80
Тиск не збивається препаратами, щиоовидка, цукор і вага в нормі, атеросклерозу нема
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Скільки Вам років?
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Скільки Вам років?
То ви автору, мабуть.
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
То ви автору, мабуть.
Гадала, що Ви за себе коментували. Тоді автору.
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
То автору коментар, бо вона грішить на міфічну густину і тиск
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Ну в мене теж густа, стала пити більше води. А препарати їй треба пити на постійній основі і не однокомпонентні, а двох і трьох, тоді буде збивати. Я на трьохкомпонених, бо їнші не збивають. Рада, що хоч раз в день, а не зранку і ввечері.
Оцененная• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Ну то не п´єте більше норми. Автор взагалі даних не дала. І чи вживає препарати. І як часто тиск.
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляОцененная
Ні не п´ю, не виходить.
Руда ліса• 26 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Шукаю причину високого тиску
Можливо знаєте які аналізи здати
Дякую
Коли вперше звернулася до кардіолога з приводу щоденного підвищеного або високого АТ, для пошуку причини гіпертонії призначали - УЗД щитоподібної залози, УЗД серця, УЗД ОЧП (можна пройти конкретно УЗД нирок), ренографію нирок. Аналізи - ТТГ, біохімія крові, протромбіновий тест або коагулограма, загальний аналіз крові. Конкретної причини не було виявлено. Але на УЗД серця було таке написано - гіперкинетичний тип гемодинаміки - на основі цього встановили симптоматичну гіпертонію. А ще у мене спадковість до гіпертонії.
Наднирники лише не обстежували. Є декілька аналізів. Але, напевно, прийдеться деякі аналізи здати, так як тиск антигіпертензивні препарати не утримують.
До речі, є гіпертонія, тиск препарати не утримують, але коли здала аналіз на протромбіновий тест, то за результатом було дещо знижене згортання крові було.