Джага Джага• Изменено 21 апреля в 23:35

Запахи людей.

Привіт.Хоч ти кажеш що ми не тварини і дуже далеко втекли від них.Ти знаєш що ми теж вибираємо собі партнерів по запаху.Колись,коли не було моди брити пахви і пі.ву то в людей при потінні краще виділялися потрібні запахи і феромони,люди чули їх і по запахам вибирали собі пари.А тепер,коли всі поголені і намазані дікалонами,ніхто нікого не чує по запаху і вибирають собі не тих людей.Зараз пари будуються не по запахам,почуттям та страсті а по наявності грошового еквіваленту.Томі воно все так і не получається по толку нічого.
Окsид• 21 апреля в 23:42
Автор, ви мабуть в маршрутках не їздете.
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:44
Ответ дляОкsид
Це просто моя теорія.Я не кажу про людей які засмерджуються і не миються.
Prervana• 21 апреля в 23:44
Ответ дляОкsид
Ото там любовь с первого взнюха случается наверное, креппппкая!
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:46
Ответ дляPrervana
При чому тут засмерджені,обісцяні і обісрані люди,які не доглядають себе.До легкого запаху поту від людини,яка миється кожного дня?Жіночий піт (легкий!),деколи дуже збуджуючи пахне.Просто не знаєш що з собою робити.Є такий запах але це не сморід від немитої сраки чи потних носків.
Миззери• 21 апреля в 23:48
Ответ дляДжага Джага
В этом есть правда , запах человека если нравится то больше шансов что вы совместимы
Для меня запах очень очень важен , запах тела не равно вонь , просто личный запах
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:49
Ответ дляМиззери
Я радий що ми з вами зійшлися в цьому питанні.Це вже дуже добре.Бо я майже впевнений що це є правда і що воно так і відбувається.
Окsид• 21 апреля в 23:49
Ответ дляPrervana
скоріш рвотний рефлекс👌 я просто не можу зрозуміть, чи людям ВАЖКО помитися, попрати одяг?! Хоча, соже своє не воняє.

Хоча в мене ще є теорія, може чоловічі індівиди надіются що самиці злетяться на цей запашок. Не жесть.
Миззери• 21 апреля в 23:50
Ответ дляДжага Джага
Это не мы с вами это доказанный факт
Потная одежда многим нравится вообще
Luria_• 21 апреля в 23:50
Да, автор, сейчас пары создают чтобы комфортно было, не по запаху и не по страсти в итоге дети чуть слабее иммунитетом у людей с интеллектом
Кто по страсти там обычно все ок у детей со здоровьем
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:50
Ответ дляОкsид

Читайте зверху що пишеться.
Окsид• 21 апреля в 23:51
Ответ дляДжага Джага
Читайте зверху що пишеться.
бачу, але я відповідаю людині
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:51
Ответ дляLuria_
Дуже цікаво.А де ви це прочитали чи звідки дізналися?
Luria_• 21 апреля в 23:52
А кстати знаете, что нам приятны по запаху те кто очень отличается по набору ДНК, это как раз дает большую вероятность что у потомства будет лучше иммунитет и все, ничего более)
Luria_• 21 апреля в 23:54
Ответ дляДжага Джага
В программе ВВС слушала и часто на это натыкалась в научно-популярных книгах
Увы, но часто противоположные люди по генетике долго уживаться не могут, страсть проходит и людям не так комфортно сосуществовать вместе
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:56
Ответ дляLuria_
Дуже з вами цікаво.Бо зібралися якісь розумні люди.Пишуть цікаві речі.Але я розумію інтелектом,що вже 24 година і мені потрібно буде зараз лягати спати що б мені не було завтра погано і що б я не ходив сонний ...От чому так відбувається завжди,що коли накінець зібралися цікаві люди,потрібно йти спати
автор Джага Джага • 21 апреля в 23:57
Ответ дляLuria_
Так.Ви праві.Страсть проходить і люди стають ненавидіти одне одного.Як гадаєте,як в такому разі вибирати собі партнера,що б краще сходитися і що б союзи були більш міцними?
Luria_• 21 апреля в 23:59
Ответ дляДжага Джага
Мерсі
Мені приємно
Але краще лягайте спати))
автор Джага Джага • 22 апреля в 00:03
Ответ дляLuria_
Я дуже дякую за ваші коментарі.Якщо вам не важко напишіть декілька хороших (научно - популярних) книг,що б я міг себе в цьому напрямку більш розвивати.Дякую,надобраніч.
Nerses• 22 апреля в 00:10
Вы автоледи? Летом в маршрутке не ездили наверное
mavka.cy• 22 апреля в 00:14
Погоджуюсь з озвученою вами теорією
І теж зустрічала такі теорії не раз
Мария10• 22 апреля в 00:38
Я чую від людей запахи, тим паче якщо це партнер. Є таке