Трактор Віка• 22 апреля 2025
Страйп сатин
Чем вам так нравится это страйп сатин ? Какие его плюсы и минусы? Где не глянь везде он. Да ещё и цены что космос на них.
Аноним Советчик• 22 апреля 2025
Мені подобається якість страйп-сатину в готелях. Те, що продається для побуту, якесь не таке.
Муууумие• 22 апреля 2025
в мене страйп сатин Лаура Гранд (фабр.китай) - мені подобається його мʼякість, трохи слизкість...ну просто ніжне до тіла та і все. Купила до цьго у Ярославі - геть нема такої ніжності. Якби не бачити що то страйп сатин - сказала б звичайни сатин, або навіть бязь випрана з кондьором.