Золота орда• 18 марта в 21:38

Вакууматор з Аліекспрес. Похваліть чи посваріть, якщо в когось є.

Хочу замовити вакууматор для домашнього користування. Вибір великий, ціни різні. Дивлюся, і дешеві є з гарними відгуками, і дорогі з поганими. Чи є сенс переплочувати?
Цікавлять бюджетні моделі.
Морская свинка• 18 марта в 21:40
купите то что уже продается в украине, мы купили 2 и один продаем
автор Золота орда • 18 марта в 21:41
Ответ дляМорская свинка
А які у вас? І чому продаєте?
Морская свинка• 18 марта в 21:49
Ответ дляЗолота орда
А які у вас? І чому продаєте?
купили 2, один не пригодился. вакууматор LISM для пакетів і рулонів под вакуум 120вт 65кпа 30см c пакетами.
ПП-шница• 18 марта в 22:13
А для чого він вдома?
Глас_Народа• 18 марта в 22:46
Ответ дляПП-шница
А для чого він вдома?
Морозить овощи
Я тертий жук• 18 марта в 22:47
Беріть тей що з хорошими відгуками
Фиона Шрековна• 19 марта в 09:41
Такий купила. Цілком задоволена.