Ніка Найз• 22 апреля в 11:36
Уряд схвалив законопроєкт про передачу податківцям інформації щодо банківських р
Уряд схвалив законопроєкт про передачу податківцям інформації щодо банківських рахунків громадян, — ЗМІ ()
Буде створено реєстр рахунків та індивідуальних банківських сейфів фізичних осіб, адмініструвати який буде Податкова служба, а банки зобов’яжуть направляти до Податкової дані про відкриття, закриття рахунків чи електронних гаманців.
Незабаром його зареєструють у Верховній Раді.