После 18• 22 апреля 2025
Яке взуття носити під сукню?
Наприклад сукня на кожен день, довжиною міді, що взувати?
Моль Моллівна• 22 апреля 2025
Ответ дляМеня много
Кроссы
Жах, мені б мільйон платили би ніколи не вдягла сукню і кросівки.
Меня много• 22 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Каждому свое
Знаю бакси• 22 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Так, давайте не будемо обманювати себе і людей. Я б за мульон вдягла. А за мульон доларів і сарафан з чоботами б втягнута.
БезникаЯ• 22 апреля 2025
Что угодно - босоножки, мокасины, кеды, кроссовки.
Зависит от платья и моего настроения
БезникаЯ• 22 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Сарафан с сапогами отлично смотрится
Пес Патрон• 22 апреля 2025
Тому сукні ношу тільки влітку під босоніжки на низькому ходу. Під кросівки й кеди не признаю сукні. Підбори теж недоречно
Знаю бакси• 22 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Сарафан с сапогами отлично смотрится
Не, я маю на увазі літній сарафан з тонеькими брительками або взагалі без них.
БезникаЯ• 22 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Та итак носят особенно вечером.
Знаю бакси• 22 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Та итак носят особенно вечером.
Ну то вони безкоштовно носять. А я вважаю це несмаком і тому б тільки за мульон вдягнула.
Булькаю• 22 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Аналогічно
Мочалкин блюз• 22 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Сочувствую
Радостина• 22 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Если бы мне давали хоть по 50 евро за выход, я б носила кроссы))) но обычно ношу босоножки, туфли или сапожки.. Всё женственное
Тоска в носках• 22 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Заплатіть мені-я вдягну
Чаклунка-ведунка• 22 апреля 2025
Мені подобається, коли сукні носять з кросівки чи кедами) сама так ношу. Не люблю босоніжки.
Невловимий Джо• 22 апреля 2025
Балетки, слінгбеки на низьких підборах, сабо, мюлі, залежить від стилю