Леди_на_драндулете• 22 апреля 2025

Версаче Версенс, Шанель Шанс чи велика різниця в звучанні, стійкості?

Поціновувачі парфумерної класики підкажіть про зелені аромати з цитрусовою ноткою. Затестити нема де. Візьму відливанти. Але цікавить ваша думка. І ще є якісь подібні в Єві, дуже вже бюджетні. Хтось може щось сказати про них?
Крапипопка• 22 апреля 2025
Різниця колосальна. Візьмете відливанти і самі переконаєтесь.
Алина-1240• 22 апреля 2025
Я не поклонник шансов..еще шанс тендр раз добивала, остальные не мое...супер стойкости там нет, часов 4-5
Атятя_тётя• 22 апреля 2025
Не скажу по стойкости, но шанс звучит благороднее. Тендер особенно
Алина-1240• 22 апреля 2025
Если хотите шанс, то возьмите сплендид, он где то недавно появился, бо раньше не видела, он самый менее мразенький
Силиконочка• 22 апреля 2025
Версачче Версенс моя любов. Такі ніжні, жіночні. Візьміть собі відливанти і тих, і тих. Ще на літо брала Гарлен *Мандарин Базилік* і *Пера граніта*, класні, але на мені вони були не стійкі.
Сусідка знизу• 22 апреля 2025
А я пролетіла з Шансом(( Не моє зовсім
автор Леди_на_драндулете • 22 апреля 2025
Ответ дляАтятя_тётя
От і хочеться спокійного благородного аромату. Вже ті космічно-металіко-лікарняні на кожному кроці надоїли.
Атятя_тётя• 22 апреля 2025
Ответ дляСиликоночка
А я начала мандарина базилик и оставила. Стали казаться мне грубоватыми.
IndividualForce• 22 апреля 2025
Шанс класичний(золота металева кришечка) парф вода, по стійкості як і Версенс, добре тримає і зі шлейфом, але значно дороще і гарніше звучить.
Версенс- хороший, стійкий зелений освіжаючий аромат, особливо на літо дуже популярний. Мала обидва, Шансом менше користувалась літом.
Атятя_тётя• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я влюблена во флер наркотик. Мне он кажется как раз спокойно благородным. Как бы тут его не хаяли, собралась покупать следующий флакон, хотя ещё есть половина флакона. Боюсь - вдруг снимут с производства...
Иванка Бур• 22 апреля 2025
Из Евы бюджетный - Элизабет Арден Зеленый чай. Шанель и Версаче только тестила в магазине, так что сложно сказать, насколько похожи, но оба приятные)
Пэрисхилтонша• 27 апреля 2025
Могу посоветовать Шанель Кристал о Верт. А Версаче версенс дважды на себя наносила, звучание примитивное. Никакой игры нот. А Шанель звучит изысканно, благородно, переливается