Бегущаяпо• 22 апреля в 20:22
Хтось їздив груповими турами? Ретрити?
Не хочеться відпочивати одній, бачу в інсті реклами на груповий тур по 4-8 людей, де включені різні екскурсії, проживання, прокат автомобіля і компанія дівчат, хтось користувався таким? Сподобалось? Знайома їздила в ретрит до Таїланду дуже сподобалось, але я не хочу настільки далеко
Коханозадовільна• 22 апреля в 20:51
Моя знайома літала до Парижу. Економно, в цілому норм , але враховуйте що Ви будете у тісному контакті з абсолютно чужими людьми і у кожного свої 🪳
Бегущаяпо
• 22 апреля в 21:04
Ответ дляКоханозадовільна
Мені якраз не вистачає нових знайомств, окрім чоловіка нікого немає
Лгин• 22 апреля в 22:56
Ответ дляИнстагра_мерша
Я їздила в такий тур на Мадейру
Расскажите подробней, пожалуйста
Инстагра_мерша• 22 апреля в 23:31
Ответ дляЛгин
Расскажите подробней, пожалуйста
Наші українці живуть там, влаштовують авторські тури. Ціна 950 або 1350 євро, в залежності від типу помешкання та транспорту. Сніданки входять. Повне супроводження всі дні
Хочу в БАНю• 23 апреля в 11:52
Советую уточнять на что будет акцент в туре. А то я поехала в прошлом году на Тенерифе, в итоге больше половины времени тратилось на то что бы найти локацию для фоток и фотографироваться.
НичеНипанимаю• 23 апреля в 18:46
Я повернулася в березні з такого туру і були як +, так і -. Із усіх дівчат лише дві виявилися ’моїми’. Щирі, дружні, веселі, їм усе було цікаво, як і мені. Сусідка по кімнаті попалася така, що в останній день я вже не витримала й посварилася із нею. Просто не моя людина, пихата, все їй не так, графік мій не такий, бо вона о 8 вечора без перебільшень маску на обличчя і спати, а я на відпочинку хотіла подивитися захід сонця і т.п. Інші ще дві теж не вжиллися. Одна реально така вся як під кайфом, не поспішає нікуди, ледь пересувається, йога по півдня в неї, веганство, а інша живчик
Одним словом, все добре, якщо всі на одній хвилі. Якщо йога, пп, веганство, то щоб в усіх. А не так, що хтось фиркає, коли ти береш келих, о боже, шампанського чи стейк
НичеНипанимаю• 23 апреля в 18:48
І звертайте увагу на вік. Коли дівчатам 19, а вам 40, то не завжди комфортно. Зокрема якщо це юні блогери, які фільмують кожен крок, теж не кожному це норм