Света С Приветом• 15 марта в 18:59

Бакота

Девушки, буду в мае в Кам-Под. дня три. Хотелось бы в бакоту на экскурсию. Видела тут советовали частников с машиной, но это дороговато. Может есть экскурсии группами набирают, можете посоветовать агенства? Или что нибудь посоветовать как это организовать?
Небалувана Галя• 15 марта в 19:02
ми їздили восени, але здається ціна на групові не відрізнялася суттєво. Ми втрьох взяли машину за 1600 грн.
parele• 15 марта в 19:02
Не туда)
Небалувана Галя• 15 марта в 19:05
в групових здається за людину просили 500 грн
А я нівроку• 15 марта в 19:05
Ответ дляparele
Не туда)
?
автор Света С Приветом • 15 марта в 19:08
Ответ дляНебалувана Галя
це за дорогу і екскурсію?
Уходя дверю не хлопать• 15 марта в 19:11
Біля готелю Рейкарц в центрі набирають групові екскурсії. Тільки не памʼятаю, як він тепер називається - перейменували) Оптіма наче
автор Света С Приветом • 15 марта в 19:15
А де краще селитись - в центрі чи в старому місті?
Небалувана Галя• 15 марта в 19:17
Ответ дляСвета С Приветом
це за дорогу і екскурсію?
так
Небалувана Галя• 15 марта в 19:20
Ответ дляСвета С Приветом
Краще в старому місті
Ми також були три дні в Кам´янці, один присвятили Бакоті, один Хотинській фортеці. До Хотинської фортеці їздили самі маршруткою, не брали екскурсію.
автор Света С Приветом • 15 марта в 19:25
Ответ дляНебалувана Галя
Краще в старому місті
зручно маршруткою? від маршрутки до фортеці легко дістатись?
Небалувана Галя• 15 марта в 19:26
Ответ дляСвета С Приветом
Пішки 20-25 хвилин. Загалом нам нормально було, прогулялися)