Зілля до весілля• Изменено 22 апреля в 20:59
Будем в Киеве несколько дней.
Хотим привезти детей в Киев на 4 дня примерно.
Хотим показать Киев детям ( 15 и 8 лет). В Киеве впервые. Какие самые удобные районы для аренды квартиры посуточно, чтобы в пешей доступности к центру , погулять, парки, набережная и тд.
Также очень хочу в Добропарк. Откуда удобно будет добраться на авто?
И посоветуйте где погулять и что посмотреть. Любим парки, архитектуру .
Неначасі• 22 апреля в 21:31
Ответ для_Астрея_
Рекомендую выделить один день на экспериментариум. Правда, не знаю, работает ли он сейчас
В експерементаріум краще їхати у Львів. Я з пепедмістя Києва
Малинка• 22 апреля в 21:32
Ответ дляЗілля до весілля
Підкажіть де саме шукати, будь ласка
автор, як я зазвичай роблю: відкриваю місце, яке мені треба (у вашому випадку це може бути Хрещатик) і дивлюсь все що в радіусі до 3-5 км мені підходить за ціною і іншими параметрами.
У вашому випадку краще орієнтуватись ще і на метро.
Я живу на м Палац Україна, до станції станції метро Хрещатик ходжу пішки в рамках спортивного навантаження) Вам це може бути далеко.
Але якщо метро поруч, то це 10-15 хв. Тому в Києві ви можете знімати квартиру і на Оболоні і на Позняках і на Голосієво (це все спальні райони в різних частинах Києва, віддалені від центра, але на метро можна дістатись без проблем).
Директриссимо• 22 апреля в 21:35
Це від Володимирської горки парком на Пейзажну, що веде до Андріівського спуску , на горку вище показала- Арка - стікляний міст
Грамотний хвіст• 22 апреля в 21:39
Судячи по видаленим повідомленням ,поради були дуже змістовні і приємні )))
я приєднуюсь до поради про Контрактову-Поштову або метро Університет
я раз на тиждень їду на Контрактову на прогулянку ,колесо огляду ,міст через Дніпро і вздовж Дніпра до метро Дніпро .Ботанічний сад біля м.Університет ,м .Політех до зоопарку ,центр Києва .
Директриссимо• 22 апреля в 21:39
Фенте Фря• 22 апреля в 21:49
Ответ дляДиректриссимо
Ось сама пейзажна у Андріївського
зверху церква - вниз до Контрактової плющі пройдете.
Це на фото не Пейзажна алея, а Андріївська гірка.
Директриссимо• 22 апреля в 21:50
Ответ дляФенте Фря
Так початок експозиції художників , далі он пішло
Зубожиння• 22 апреля в 21:52
Зоопарк
Парк КПИ
Парк через мост-хвилю
Поряд парк Наталка
Андреевский спуск
Проект ’Шукай’
Ботсад
Сад Фомина
Парк партизанской славы
Парк возле Михайловского собора
Владимирская горка
Когда я еду в другой город и мне интересно что там есть беру открываю гугл,смотрю достопримечательности и читаю отзывы.
Я набросала парк и пешие прогулки:читайте,смотрите фото,решайте стоит ли на это тратить время.
Парк КПИ
Парк через мост-хвилю
Поряд парк Наталка
Андреевский спуск
Проект ’Шукай’
Ботсад
Сад Фомина
Парк партизанской славы
Парк возле Михайловского собора
Владимирская горка
Перша скрипка• 22 апреля в 21:55
Если будет время и желание на прогулку -советую приложение WalQlike, готовые маршруты-квесты. Нам с ребенком было интересно. Есть на разные темы, в описании можно предварительно посмотреть маршрут.
Фенте Фря• 22 апреля в 21:55
Если бюджет ограниченный, то снимайте квартиру в любом районе, главное возле метро.
Оч@ров@Шк@• 22 апреля в 22:04
Автор, я бы в районе метро Оболонь квартиру искала. От туда до Подола, Крещатика на метро по прямой ветке максимум 10-15 минут. Плюс можно прогуляться пешком к парку Наталка и Оболонскому острову
Эскиз бесконечности• 22 апреля в 22:10
Ось тут (звісно, дуже умовно) зосереджена більшість всякого парково-архітектурного.
Звичайно, є ще Лавра, є музей архітектури і побуту, але це буде не в пішій доступності.
На авто в центр краще не їздити, тому або десь орендуйте поблизу цієї зони, або неподалік метро (будь-яка гілка, але правий берег).
Квітка Миру• 22 апреля в 22:27
Ответ дляЗілля до весілля
Очень интересно, но ничего не понятно
Зато тим хто тут живе все зрозуміло.
Жена сантехника• 22 апреля в 23:36
Поділ від Контрактової до Поштової площі.
Від Поштової вгору фунікулером, там Софієвський та Михайлівський собори, Андріївський узвіз, алея художників.
Жена сантехника• 22 апреля в 23:37
Ответ дляЗілля до весілля
Підкажіть де саме шукати, будь ласка
Букінг ком або Добово ком