Леся-da75• 22 апреля в 21:00

Дівчата, я поплакатись...

Важко на душі дуже. Раніше шукала причину підвищеного ШоЕ в крові. Робила і колоноскопію і гастроскопію, Тай всі УЗД переробила, все більш менш було по УЗД в нормі.
Але в 2018 році в мене була атипова гіперплазія ендометрію, а це предрак. Я його вилікувала і після цього виносила дві вагітності. В 2021 році поставила спіраль Мірену. По УЗД все було добре, місячні не йшли, ендометрій не ріс.. Але ШоЕ високе то 26…то 37 і я шукала причину. А ж ось в суботу почались кровянисті виділеня, типу місячних, яких в мене не було 4роки.
Я пішла до гінеколога і він відправив на гістероскопію. Сьогодні зробили під наркозом чистку. І по виразі обличчя лікаря, я зрозуміла, що там не добре. Хоч він і не сказав прямо, сказав чекаємо гістологію. Чекати два тижні. Але я ж розумію , що там скоріше всього рак матки.
В мене просто опустилися руки, лежу пластом. Грошей нема на лікування. Підтримки немає. Двоє малих дітей. Дівчата, навіть немає з ким поговорити. Мама бідна моя теж переживає. Як триматися, як далі боротися, я не знаю ....