Летчица• 22 апреля в 22:46
Дивний чоловік з телеграму
Привіт, дівчата. Десь годину тому мені в телеграм написав невідомий чоловік. У нього номер прихований, імені немає, фотки теж немає. Пише: привіт, Марійка; як ти?; ти зараз в Житомирі (я раніше там жила) і почав мені дзвонити та казати, що він не знає звідки у нього мій номер, ніби випадково знайшов (але скинув мені скрін де я у нього записана, сказав, що його звати Руслан, я нікого з таким іменем там не знаю. Я включила на громку, це чув і мій чоловік, ми з ним не впізнали цього чоловіка по голосу. Але звідки він знає, що я жила певний час в Житомирі, в мене склалось враження, що він говорить не правду та насправді знає мене. Вже якось моторошно, раптом маньяк. Як думаєте, хто це міг бути?
Летчица
• 22 апреля в 23:43
Ответ дляЗолота орда
А де можете тоді опублікувати? Просто цікаво, що за фото, що всі прям пишуть і хочуть познайомитися)))
Не знаю) можу в приватні. Але звичайне селфі, нічого особливого
Золота орда• 22 апреля в 23:45
Ответ дляЛетчица
Так як вам в приватні написати?
Летчица
• 22 апреля в 23:45
Ответ дляЗолота орда
Так як вам в приватні написати?
Зніміть аноніма, я Вам напишу
Белоснежко• 22 апреля в 23:53
Ответ длякороткопамятна
Мне в Инстаграм пришло два сообщения , одно привет , видела тебя вчера , как же людей меняет время , мне аж блевать захотелось. Второе привет, у тебя уже третий подбородок видно. Что это было не понятно вообще. Люди не знакомые.
Вы дывна. Этот развод мошенников уже из каждого утюга пассказали. Не вздумайте идти в их профиль и по ссылкам там!
короткопамятна• 22 апреля в 23:55
Ответ дляБелоснежко
Профиль я посмотрела . А ссылок не было
Золота орда• 22 апреля в 23:55
Ответ дляЛетчица
Вам справді цікаво?
Ну так. Тут багато жаліється що навіть на сайті знайомств ніхто не пиши, а вам кругом просто так)
Летчица
• 22 апреля в 23:55
Ответ дляЗолота орда
Ок) можу
Летчица
• 23 апреля в 00:04
Ответ длякороткопамятна
Це зрозуміло, що бот
Летчица
• 23 апреля в 00:06
Ответ дляЗолота орда
Ну красива) молода. А скільки років?
Дякую, 26