Летчица• 22 апреля в 22:46
Дивний чоловік з телеграму
Привіт, дівчата. Десь годину тому мені в телеграм написав невідомий чоловік. У нього номер прихований, імені немає, фотки теж немає. Пише: привіт, Марійка; як ти?; ти зараз в Житомирі (я раніше там жила) і почав мені дзвонити та казати, що він не знає звідки у нього мій номер, ніби випадково знайшов (але скинув мені скрін де я у нього записана, сказав, що його звати Руслан, я нікого з таким іменем там не знаю. Я включила на громку, це чув і мій чоловік, ми з ним не впізнали цього чоловіка по голосу. Але звідки він знає, що я жила певний час в Житомирі, в мене склалось враження, що він говорить не правду та насправді знає мене. Вже якось моторошно, раптом маньяк. Як думаєте, хто це міг бути?
Ленивица-красавица• 22 апреля в 23:03
Ответ дляДа Щас же
Видимо эту тему пропустила, и чудненько
Оо, то не тема, то сериал на равне санты барбары, реально
Да Щас же• 22 апреля в 23:03
Ответ дляЛетчица
Мені не цікаво, але якась секретність з його боку, це мене заінтригувало
Автор, ну кокетка из вас так себе. Ещё и мужу дали послушать. Неужели все так плохо, что вам льстит внимание непонятного мужика?
Мамаша в бигудях• 22 апреля в 23:03
Ответ дляЛетчица
Я запитувала, але він казав, що не знає. Що просто відкрив телеграм і побачив мій контакт. Але він кинув скріншот, і мій номер у нього записаний. І якщо він мене реально не знає, то чому пише: ти в Житомирі? Може ввечері на каву підемо
Ці питання йому задавайте)
Да Щас же• 22 апреля в 23:04
Ответ дляЛенивица-красавица
Сначала думала ссылку попросить, но боюсь, что об этом пожалею
Петриківна• 22 апреля в 23:04
В тик токе есть каналы типа ’проверка на верность’ -первое, что пришло в голову.
Летчица
• 22 апреля в 23:06
Ответ дляМамаша в бигудях
Ці питання йому задавайте)
Він не відповів
Летчица
• 22 апреля в 23:06
Ответ дляДа Щас же
Чому так собі? Чоловік просто біля мене був у цей момент
Ленивица-красавица• 22 апреля в 23:07
Ответ дляДа Щас же
У меня нет ссылок, я их не храню. Мира ник с цифрами. Больная тетка
Да Щас же• 22 апреля в 23:07
Ответ дляЛетчица
Ок, роль кокетки удалась. Что дальше будете делать?
Не будь КакСвета• 22 апреля в 23:08
Мне часто пишут в телеграм разные незнакомые люди - Привет!
Я не отвечаю, потому что знаю, что это развод. Просто блокирую и все. Нормальные люди не будут незнакомому писать - Привет!
Золота орда• 22 апреля в 23:08
Ответ дляЛетчица
Ну як будете без чоловіка подзвонити йому або напишете і домовитися про все...
Пушап Мі мі• 22 апреля в 23:08
Ответ дляЛетчица
О, Боже, у половины телеграма засекречены номера и фото не видят посторонние люди. У вас паранойя. Заблокируйте и забудьте.
Мамаша в бигудях• 22 апреля в 23:08
Ответ дляЛетчица
Він не відповів
То тут можуть пригадати, чи як?
То сусід ваш.
Ви дивна)
То сусід ваш.
Ви дивна)
Да Щас же• 22 апреля в 23:08
Ответ дляЛенивица-красавица
Спасибо, буду знать чьи темы обходить )
Да Щас же• 22 апреля в 23:09
Ответ дляЛизочек
Заведите козу, вы как-то скучно живете
Вспомнилась классная сказка, ’Если в домике тесно’ ) автору бы почитать )
Летчица
• 22 апреля в 23:09
Ответ дляДа Щас же
А може це маньяк
Летчица
• 22 апреля в 23:09
Ответ дляЗолота орда
Я хвилююсь, можливо це маньяк
Не будь КакСвета• 22 апреля в 23:10
Ответ дляЛетчица
А може це маньяк
И что?
Вам трудно заблокировать?
Золота орда• 22 апреля в 23:10
Ответ дляЛетчица
А може це маньяк
Так сексуальний, дуже... Готовте матільду!
Летчица
• 22 апреля в 23:10
Ответ дляНе будь КакСвета
И что?
Вам трудно заблокировать?
Вже заблокувала. Мене хвилює те, що він мене знає, а каже, що ні
Летчица
• 22 апреля в 23:11
Ответ дляЗолота орда
Не смішно, мені реально страшно стало. Хоча часто зі мною знайомляться і в телеграмі, вайбері, робочих чатах, але тут щось інше
Да Щас же• 22 апреля в 23:11
Ответ дляЛетчица
А може це маньяк
Может. А еще он может быть маньяком-айтишником, вычислить по айпи ваш реальный адрес
Не будь КакСвета• 22 апреля в 23:11
Ответ дляЛетчица
Забудьте
Никто вас не знает
Сказать и написать можно что угодно
Никто вас не знает
Сказать и написать можно что угодно
Да Щас же• 22 апреля в 23:12
Ответ дляЛетчица
И как вы обычно себя ведёте при знакомствах?
Летчица
• 22 апреля в 23:12
Ответ дляНе будь КакСвета
Забудьте
Никто вас не знает
Сказать и написать можно что угодно
Никто вас не знает
Сказать и написать можно что угодно
А те, що я жила в Житомирі? Це не моє рідне місто, просто кілька років там жила, моє ім´я, я в тг записана ’ м м’
Не будь КакСвета• 22 апреля в 23:12
Ответ дляДа Щас же
Ну как как?)
Вот как сейчас рассказывает, так и ведёт себя
Летчица
• 22 апреля в 23:13
Ответ дляДа Щас же
Пишу: мені не цікаво, я заміжня
Золота орда• 22 апреля в 23:13
Ответ дляЛетчица
Ну якщо, він такого не казав, то все ок!
Мне нужен труп, я выбрал вас! До скорой встречи. Фантомас!