Галя-краля• Изменено 23 апреля 2025
Прокоментуйте крема Dior? Є щось достойне з цього?
Ціна огого на цей діор
Цікаво як в дії
З вишневого садка• 23 апреля 2025
Биолоджик люблю лосьон пигм 400, хорошо осветляет лицо.
Уходом из люкса не пользуюсь
Міс Всесвіт• 23 апреля 2025
Догляд використовую тільки професійний.
Декоративка в діор є багато класних позицій. Крема - ні((
Галя-краля
• 23 апреля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Догляд використовую тільки професійний.
Порадьте фірму на яку варто звернути увагу професійну
Який у вас спф? Вмивалка?
ЛюблюДевчонок• 23 апреля 2025
у нее там биолоджик
я бы не советовала уход диор, ланком (кроме своротки дженефик), эсти лаудер и т.п. массовый люкс. Все пустышка
Если есть деньги безлимитные, смотрите в сторону премиум
Если бюджет люкс, в сторону проф
Міс Всесвіт• 23 апреля 2025
Ответ дляГаля-краля
Який у вас спф? Вмивалка?
Я не користуюсь однією фірмою. Це продукти які підбирались методом проб і помилок. Моїй шкірі підходить Ізраїль більше всього.
Вмиваюсь таким же гелем як у неї на фото біодерма. Лосьйон Фітомід,болдкеа на вихід. Спф Колістар і Геліокер.
З незмінного в мене - ензимна пудра Бабор, крем з вітаміном С від Ренью. Це топчик дл сяйва шкіри
Кили и Манджаро• 23 апреля 2025
диоры пустышки,Биолоджик хвалят, но я не пробовала, а вот у нее jan marini - это да моя любовь, но и цена там
Sagittarian• 23 апреля 2025
Эта новая сыворотка хорошая...но мне больше нравится тот, что слева внизу, дневной тоже хороший и флюид.