Дружная семейка• 23 апреля в 09:59
Що зараз можна садити на городі? )) хочу піти на ринок
Купити квіти і які овочі можна садити? Ще ще дуже рано?
Тюльпани вже садять? Хочу полянку гарну з тюльпанчиків )) і піони обожнюю, коли їх садити?
Дякую
Я в городах не дуже люблю, але натхнення прийшло ))
Дякую
Саджу все зарання• 23 апреля в 10:00
Тюльпан садять восени. А зараз можете спокійно сіяти городину: кріп, петрушку, руколу, салати, горошок.
Більшість овочей садять розсадою, її також можете купити.
Дружная семейка
• 23 апреля в 10:01
Ответ дляСаджу все зарання
Це насіння в пачечках купляти? )
Саджу все зарання• 23 апреля в 10:01
Ответ дляДружная семейка
Це насіння в пачечках купляти? )
Для зелені- насіння
ЦібаФу• 23 апреля в 10:01
На наступному тижні знов похолодання. Рассаду ще рано садити. А тюльпани вже пізно) насправді можна, але ж вони цвісти будуть наступного року, краще вже восени посадити.
Блакитне небо• 23 апреля в 10:06
Піони висаджують на початку серпня (4-5). Щоб на наступний рік зацвіли.
Засомневаю• 23 апреля в 10:06
У нас рассада помидоры и кабачки , но высаживать в мае будем, ещё мороз будет
Засомневаю• 23 апреля в 10:06
Ответ дляБлакитне небо
Это совершенно любой сорт?
Блакитне небо• 23 апреля в 10:10
За сорт не скажу. Так робила бабуся, у неї шикарні кущі рожевих звичайних піонів були. Я звідти пересаджувала на шкільну клумбу весною, то зацвіли трохи на третій рік. А біля дому посадила в серпні, то наступного року зацвіли. В першому випадку я її не послухала))
Володарка мрій• 23 апреля в 10:38
Півонії і тюльпани вже пізно садити, це вже на осінь. Беріть якусь квіткову розсаду. Сіяти можна майже все, але починати треба вже зараз, максимум ще тиждень.
Дружная семейка
• 23 апреля в 10:40
Ответ дляВолодарка мрій
В грунт сіяти вже на город можна? )
Дякую
Володарка мрій• 23 апреля в 10:42
Ответ дляДружная семейка
В грунт сіяти вже на город можна? )
Дякую
Так, те що на розсаду сіється - вже пізно. Зараз вже в грунт.
Мона Лиза• 23 апреля в 10:57
Тюльпаны и пионы лучше отложить до сентября. Сейчас зелень посеять можно. Для рассады в открытом грунте немного рано. Разве-что капусту можно