Ковбой Хагис• 23 апреля в 14:03
Во сколько лет вы съехались со своим молодым человеком?
Ковбой Хагис
• 23 апреля в 14:06
Ответ дляПерша скрипка
В 17 років.
С того времени все ещё вместе ??
Манкоголік• 23 апреля в 14:08
Ответ дляОле Лукойе
З першим в 17, другим 25, третім 29
Какая у вас бурная жизнь
Баррикадница• 23 апреля в 14:08
мы рано поженились в 19 (одноклассник) , и нам дали семейку на юрфаке (Я. Мудрого). Чем мы думали я не знаю, но 31 год вместе.
Багиня• 23 апреля в 14:10
В 18 , год с родителями, с 19 до 30 на съеме, в 30 купили квартиру , три года в ней прожили и война. Опять съём.
KROX@• 23 апреля в 14:10
У 25, із смішного жити разом без штампу був проти він, мені було смішно. Ну, якийсь старовір мені попався
Перша скрипка• 23 апреля в 14:10
Ответ дляКовбой Хагис
С того времени все ещё вместе ??
Ні, не разом.
Оле Лукойе• 23 апреля в 14:20
Ответ дляМанкоголік
Какая у вас бурная жизнь
мені здається, у тих хто пізно одружився навпаки життя бурніше) у мене всього три потсійні партнери - тільки між першим і другим було трохи часу нагулятися в півроку)
Ластовиння• 23 апреля в 14:26
Після одруження, в 20. В другому шлюбі - в 37, теж після одруження. Ніколи не розуміла потреби в сожительстві.
Комиссия50%• 23 апреля в 14:48
4роки зустрічались,потім весілля і лише тоді батьки дозволили жити разом.мені було 23р.
і знаєте що? я вважаю це помилкою.ми розлучились.
можливо,якщо батьки дозволили б просто зїхатись,спробувати пожити разом..до весілля можливо б і не дойшло.ми абсолютно різні люди.
Ластовиння• 23 апреля в 14:50
Ответ дляКомиссия50%
а без цього що Вам заважало побачити, що ви - абсолютно різні люди? Бажання заміж вийти?
Туфли в чешуе• 23 апреля в 16:34
С которым из них?))
Если с первым, то в 18, если с теперкшним мужем, то в 28. Между этими двумя тоже бывало.
Если что, я всеми конечностями за совместное проживание до брака
Туфли в чешуе• 23 апреля в 16:36
Ответ дляЛастовиння
Повірте, зустрічатись і жити разом - різні речі. Не зі всіма так, але буває достатньо часто
Туфли в чешуе• 23 апреля в 16:37
Ответ дляМанкоголік
Какая у вас бурная жизнь
Это бурная называется?