Научительница• 23 апреля в 15:05

Вам понравилась Щвейцария?

Хотели б там жить ? Кто был поделитесь впечатлениями! Или в Украине лучше ?
Arctic777• 23 апреля в 15:06
В Украине лучше.
Arctic777• 23 апреля в 15:06
Там все дорого.
автор Научительница • 23 апреля в 15:06
Ответ дляArctic777
Там все дорого.
Вы были там ?
Печальки.нет• 23 апреля в 15:07
Моя мрія 😍
автор Научительница • 23 апреля в 15:07
Ответ дляПечальки.нет
Моя мрія 😍
Чем вам так понравилась Швейцария ?
Печальки.нет• 23 апреля в 15:08
Ответ дляНаучительница
Чем вам так понравилась Швейцария ?
Я там ще не була, мрію потрапити))
Arctic777• 23 апреля в 15:10
Ответ дляНаучительница
Вы были там ?
Конечно, у меня немецкий и английский специализация. Конференции 3 раза в год.
автор Научительница • 23 апреля в 15:12
Ответ дляArctic777
И совсем не хотелось бы там жить ? Или все упирается только в цены ?
4есотка• 23 апреля в 15:13
Такі порівняння недоцільні. Дуже різні країни.
Знайома пара пенсів там живе давно як біженці, все подобається, але таки мріють додому(.
Arctic777• 23 апреля в 15:13
Ответ дляНаучительница
Там должна зарплата быть от 5000 франков.
4есотка• 23 апреля в 15:16
Ответ дляНаучительница
Вам би теж не хотілося там жити, якби довелось. Найкраще життя в Україні без війни.
4есотка• 23 апреля в 15:18
Ответ дляПечальки.нет
Я там ще не була, мрію потрапити))
Тури недорого. Але тури це далеко не імміграція.
Куда ж без меня• 23 апреля в 15:22
Одна из любимых стран
кураГАЛЯ• 23 апреля в 15:36
Природа око звичайно радує,їх вода бірюзова в озерах! Жити не знаю, напевно краще як в Україні. Але точно жити хотіла б в Цюріху, Берні, не в селищах.
Обращеница• 23 апреля в 15:39
Була ще до ковіду. Вразили краєвиди з будь-якої точки країни і багато пенсів на кабріолетах. Спокійна країна для багатих.
Хто любить двіж - скучновато.
Міряно-переміряно• 23 апреля в 15:42
Четвертий рік живу. Подобається. Назад в Україну не хочу
Скажений гудзик• 23 апреля в 15:46
Красивая природа, жизнь дорогая.
Чтооооооооооо?• 23 апреля в 15:48
Ответ дляМіряно-переміряно
Ким працюєте?
Міряно-переміряно• 23 апреля в 15:51
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ким працюєте?
Співробітником ресторану самообслуговування.
ТАЗератти• 23 апреля в 16:05
Несмотря на всю красоту там самое большое количество депрессий после Японии на душу населения
Скукотища
КликОЛЬКА• 23 апреля в 16:05
Ответ дляСкажений гудзик
Красивая природа, жизнь дорогая.
И зарплаты высокие!
Роздратована шкіра• 23 апреля в 16:07
Ответ дляТАЗератти
Скукотища
Мені здається, рейтинги депресій існують у країнах, де такими питаннями елементарно цікавляться 😅 Мені важко повірити у депресію швейцарців або японців, коли існують жителі Східної Європи, центральної частини Африки і т. д.
Міряно-переміряно• 23 апреля в 16:13
Ответ дляТАЗератти
Скукотища
Зате в Україні не сумно. Адреналін зашкалює. Ніколи не знаєш що буде завтра
Несу пургу• 23 апреля в 16:31
Ответ дляТАЗератти
Скукотища
Не сочиняйте про депрессию и скуку
ТАЗератти• 23 апреля в 16:34
Ответ дляНесу пургу
Не сочиняйте про депрессию и скуку
Я не сочиняю
Была только как турист на озерах в приличных отелях- красиво дорого
Про депрессии мне рассказала соседка которая жила 2 года как беженец
Она не смогла там адаптироваться врать про незавидное финансовое положение
Обижулька• 23 апреля в 19:14
Ответ дляНаучительница
У мене там подруга четвертий рік живе. Жахливо.
Хоча вона знає німецький і саму країну, працювала там років 10 до 2010. І в неї там купа подруг-українок, які раніше війни виїхали. І хрещена її доньки, і жениха швейцарця надибала.
Але погано. По-перше, не народившись в Швейцарії, ви ніколи не зможете купити будинок в районі, де живуть корінні швейцарці. Завжди тулитись з арабами.
Біженські мізерні, соцслужби злі, якщо працювати, то як раби на галері, і не можна, бо ні на кого залишити малу, а няня навіть філіпінка дорого. Все дуже дороге. Мала б авто, то краще раз на тиждень їздити в Німеччину на закупи. Медстрахування дороге, лікування погане. Ставлення до дітей-українців в школі погане.