Точная копия плова• 23 апреля в 19:49
Эх как было бы удивительно если бы все ездили маршрутками вместо машин
Если бы машин вообще не существовало, максимум что можно было бы купить это автобус или маршрутку. И аварий бы не было, и понтов дешевых…
Точная копия плова
• 23 апреля в 20:01
Ответ дляОце фіфа
цікаво скільки вам років.
бо уже був такий період в історії України коли власного транспорту було у людей мало і всі їздили громадським. вам би не сподобалось
Понравилось бы. К слову, меня еще не существовало в тот период
Творческий типаж• 23 апреля в 20:03
Ответ дляТочная копия плова
Да нет, у меня есть машина. Но иногда посещают такие мысли, что было бы намного прекраснее, если бы только автобусы ездили на дорогах вместо машин.
Угу, верим, конечно
ротцвеники• 23 апреля в 20:04
Тобто? Можна було б купити лише автобус
всі, хто зараз їздять на своїх авто, їздили б на своїх автобусах
чудово було б... шо тут скажеш...
Оце фіфа• 23 апреля в 20:05
Ответ дляТочная копия плова
ну от я і спитала скільки вам років.
бо навряд чи вам би сподобалось що залізти в маршрутку можна тільки коли вас інтенсивно ззаду штовхають люди, яким теж треба на роботу, що ви їдете в супер-інтимній близкості до людей які ’добре’ з ранку пахнуть, буквально притиснуті, періодично відчуваєте руки цих людей у себе між ногами або на грудях, вийти можете тільки там де виходить більшість, певна частина ваших речей їде далі уже без вас, зате з вами з маршрутки вийшли синяки від ліктів тих хто вас туди заштовхував і від тих хто намагався повз вас вийти з маршрутки
ротцвеники• 23 апреля в 20:09
Ответ дляparele
Не верю, что такие мысли могут возникать у человека с авто)
У людина легковушка, а вона хоче автобус
Оце фіфа• 23 апреля в 20:10
Ответ дляротцвеники
Тобто? Можна було б купити лише автобус
чудово було б... шо тут скажеш...
був такий анекдот в молодості
син нового руського каже батьку:
- тато, чому мене возять на машині в інститут, всі інші їздять на автобусі?
батько відповідає:
- синок, не проблема, купи автобус і їзди як всі!
син нового руського каже батьку:
батько відповідає:
Добро с Кулаками• 23 апреля в 20:20
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
поэтому нужно метнуться в секонд за новыми футболками
Та ну на.
Секонд фу.
На сайтах ще купа бавовняних футболок, якщо хтось хоче на майбутнє затаритись
Секонд фу.
Точная копия плова
• 23 апреля в 20:21
Ответ дляОце фіфа
ну от я і спитала скільки вам років.
Так фишка была бы в том, чтобы никого не пускать в свою собственную маршрутку
Радостина• 23 апреля в 20:28
У Будапешті дуже мало авто.
Але там практично по кожній вулиці ходить якийсь транспорт, або автобус, або трамвай, або тролейбус.
Інтервали по парі хвилин.
Від аеропорту автобуси теж є.
Багато маршрутів і вночі працюють, тільки з більшим інтервалом.
Якщо купити проїзний на рік, то виходить дуже вигідно. То навіщо їм авто?
Інтервали по парі хвилин.
Від аеропорту автобуси теж є.