Точная копия плова• 23 апреля 2025

Эх как было бы удивительно если бы все ездили маршрутками вместо машин

Если бы машин вообще не существовало, максимум что можно было бы купить это автобус или маршрутку. И аварий бы не было, и понтов дешевых…
parele• 23 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Да нет, у меня есть машина. Но иногда посещают такие мысли, что было бы намного прекраснее, если бы только автобусы ездили на дорогах вместо машин.
Не верю, что такие мысли могут возникать у человека с авто)
автор Точная копия плова • 23 апреля 2025
Ответ дляОце фіфа
цікаво скільки вам років.
бо уже був такий період в історії України коли власного транспорту було у людей мало і всі їздили громадським. вам би не сподобалось
Понравилось бы. К слову, меня еще не существовало в тот период
Творческий типаж• 23 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Угу, верим, конечно
ротцвеники• 23 апреля 2025
Тобто? Можна було б купити лише автобус всі, хто зараз їздять на своїх авто, їздили б на своїх автобусах чудово було б... шо тут скажеш...
Оце фіфа• 23 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
ну от я і спитала скільки вам років.
бо навряд чи вам би сподобалось що залізти в маршрутку можна тільки коли вас інтенсивно ззаду штовхають люди, яким теж треба на роботу, що ви їдете в супер-інтимній близкості до людей які ’добре’ з ранку пахнуть, буквально притиснуті, періодично відчуваєте руки цих людей у себе між ногами або на грудях, вийти можете тільки там де виходить більшість, певна частина ваших речей їде далі уже без вас, зате з вами з маршрутки вийшли синяки від ліктів тих хто вас туди заштовхував і від тих хто намагався повз вас вийти з маршрутки
ротцвеники• 23 апреля 2025
Ответ дляparele
У людина легковушка, а вона хоче автобус
Оце фіфа• 23 апреля 2025
Ответ дляротцвеники
був такий анекдот в молодості
син нового руського каже батьку:
- тато, чому мене возять на машині в інститут, всі інші їздять на автобусі?
батько відповідає:
- синок, не проблема, купи автобус і їзди як всі!
Добро с Кулаками• 23 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
поэтому нужно метнуться в секонд за новыми футболками
Та ну на.
Секонд фу.
На сайтах ще купа бавовняних футболок, якщо хтось хоче на майбутнє затаритись
Ответ дляОце фіфа
ну от я і спитала скільки вам років.
Так фишка была бы в том, чтобы никого не пускать в свою собственную маршрутку
Радостина• 23 апреля 2025
У Будапешті дуже мало авто.
Але там практично по кожній вулиці ходить якийсь транспорт, або автобус, або трамвай, або тролейбус.
Інтервали по парі хвилин.
Від аеропорту автобуси теж є.
Багато маршрутів і вночі працюють, тільки з більшим інтервалом.
Якщо купити проїзний на рік, то виходить дуже вигідно. То навіщо їм авто?