Повернення українських жінок з-за кордону може бути більш вигідним, ніж здається.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це говорять дослідники з American University Kyiv — директор Володимир Вахітов і заступниця директорки Наталя Заїка, повідомляє "NV".
На думку фахівців, в Україні набагато легше знайти роботу за спеціальністю, адаптуватися, мати підтримку, спільні культурні цінності. За кордоном треба прикладати значно більше зусиль, аби отримати навіть базові можливості, особливо якщо ви самі з дитиною. Це забирає сили, а про кар’єру часто доводиться забути.
Жінка з дитиною
До того ж, зараз в Україні великий дефіцит кадрів, і це відкриває нові перспективи. Багато роботодавців шукають фахівчинь, готові навчати та приймати без ідеального досвіду. Тут гнучкіші вимоги - диплом, досвід — усе оцінюється загально, а не суворо формально, як це зазвичай буває за кордоном.
Популярні новини зараз
Мобілізують у травні: за ким скоро прийде ТЦК
Немає грошей – йди воюй: нардеп закликав змінити систему штрафів від ТЦК
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг"
Відстрочку від мобілізації можуть не дати: Міноборони готує нововведення
Показати ще
Українські біженці. Фото: Кореспондент
Наталя Заїка наголосила, що жінки вже працюють у тих сферах, де раніше були переважно чоловіки. Через брак кадрів вони можуть швидше зростати в кар’єрі. Окрема увага — до культурного середовища - важливо, якою мовою дитина говорить, які пісні співає, яку історію вивчає. Саме ці речі можуть стати ключовими в рішенні повертатись додому.
Школярі на уроці
Не зважаючи на те, що росія напала на Україну, країна продовжує розвиватись. Влада створює умови для повернення й підтримки жінок, які шукають безпечне і рідне середовище для себе та дітей. І економіка, і культура, і людяність — усе це говорить на користь дому.
Підписатися
Жінка з дитиною
Популярні новини зараз
Показати ще
Українські біженці. Фото: Кореспондент
Школярі на уроці
Natal_ka91• 23 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
А справа тільки у з/п?
Та не тільки, звісно. Але для певної частини це було б хорошим стимулом. Але такого ніколи не буде, тому стаття черговий брєд
frumoasa17• 23 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Мажорів, що безкарно вбивають людей на дорогах, також приберуть? Суди зроблять чесними? А поліцію реформують?
І не це головне, хоча теж дуже важливе. Головне, це коли перестануть робити з країни військово-поліцейський табір.
frumoasa17• 23 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Нескоро, бо в України, якщо настане мир, буде роль буфера між ЄС та рашкою.
Тоді відповідь однозначна, що кілька мільйонів не повернеться. І це буде молодь в більшості випадків.
Ответ дляfrumoasa17
Але рішення для України є. Сьогодні таке прочитала: «Людей для войны в Украине еще очень много. Расскажу о святая святых тайне, известной всем в ВСУ.
Есть много бригад, укомплектованных по штатам людьми, но они не воюют.
Они просто платят определённую сумму, и за это могут не воевать.
Таких ещё очень много.
Я думаю, что вскоре этими “донатерами” начнёт жертвовать верхушка.
Есть одна бригада — не будем называть какая.
Там, допустим, в одном подразделении есть определенное количество бойцов, которые реально выполняют боевые задачи.
А есть ещё группа людей, человек 5–7, которых какой-то командир просто “держит под себя”.
Они получают только зарплату — 24, 25, 26 тысяч, в зависимости от выслуги.
А 100 000 им тоже начисляют, но эти деньги командир просто кладёт себе в карман.
Этим очень многие занимаются и зарабатывают нормально.
Командир в месяц по 500, по 600, по 700 тысяч кладет в карман.
Держит этих донатеров, не задействует их в боях.
Но сейчас, когда уже ситуация будет после выхода Штатов полная задница, он начнёт их тоже сбрасывать и ими жертвовать — использовать как ресурс.
Полагаем, у ВСУ есть где-то полгода, максимум.
Чтобы продержаться необходима тотальная мобилизация — полностью всех, под ноль, и перевод всей страны на военные рельсы.
Только тогда ещё можно что-то удержать.
И речь не идет о том, что ВСУ смогут что-то отбить, продвинуться, вернуть — это уже физически невозможно.
Единственное — удержать то, что есть.
Но для этого нужна тотальная мобилизация всего населения и перевод всей экономики на военные рельсы.
При этом, учитывая, какие у власти воры и гении — они этого никогда не сделают, потому что их задача — набивать себе карманы.
Впереди бездна.»
Таких ещё очень много.
Только тогда ещё можно что-то удержать.
Единственное — удержать то, что есть.
Впереди бездна.»
Give us victory• 23 апреля 2025
побежали, волосы назад, тут зарплаты как у проклятых прокаженных, за зарплату в размере пособия в ЕС нужно впахивать как Карло.
Там водитель трамвая лучше себя чувствует чем у нас инженер с ВО. Хотя Германию Меркель уложила своей политикой с беженцами не очень беленькими. Теперь нужно их куда-то сплавлять, разбавлять славян.
Give us victory• 23 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
То було вже, кажуть що сюда приїдуть купа молодих, безхозних Французів і Британців....охороняти поля Тернопільщини
черненьких? это да.
Give us victory• 23 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Ну на безрыбье може и Африканцы сойдут, главное чтоб Палестинцев сюда не гнали, бо они работать не любят, им только пособие подавай, а если что не так то сразу стрелять начинают
палестинцев дофига и трошки в Израиле норм работают на престижных работах. Врачи, инженеры. Бедные стали заложниками политиков, больших дядей, закулисных правителей
Ответ дляFightingFox
Не путайте Арабов и Палестинцев, это разные народы, Арабы может и работают врачами или инженерами, а Палестинцы в любой стране поколениями сидят на пособиях беженцев, и говорят что у них беженство передается половым путем
Uebersetzerin• 24 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Як дадуть таку ж зп, то повернуться
Догонят и ещё раз дадут
Это просто смешно писать о зарплате и о создании условий
Natal_ka91• 24 апреля 2025
Ответ дляUebersetzerin
Догонят и ещё раз дадут
Думаєте, багато жінок не хоче повернутися, особливо якщо діти непризовного віку? Повірте, таких немало, але багато хто вже інтегрувався, вивчив мову і за пару копійок не збирається тут працювати.
Uebersetzerin• 24 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Так в том и дело, что зарплат в Украине нормальных нет и никаких условий тут не создают. Это просто фарс.
И плюс война(((
Natal_ka91• 24 апреля 2025
Ответ дляUebersetzerin
И плюс война(((
Звісно, тому я і вище написала що такі статті - це просто пшик, ніхто не збирався і не збиратиметься покращити щось для українців, особливо на рівні зарплат