Разгуляшка• 23 апреля 2025
Дівчата чоловік почав грубо відноситися до дитини.
4 рік одружені сину 13 років . Батько не рідний. Останнім часом як випʼє то вже другий раз , ображає малого ( братан пішов ти) розмова була у мене з чоловіком , але це повторилося сьогодні знову. Мені бридко на душі і перед малим і за малого обідно. Такого не було в нас .
західний_діалект• 23 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Автор , ви або троль або щось не домовляєте, мабуть він такий з самого початку, вище написала про свого бувшего героя ’тилового ’ ...я розійшлася ще до 2022.
Ви доросла людина , тут вирішили пожалітися ..але виходить захищянте його..
На що надія? Далі лупити буде вас і дитину ...благородний котик. Живіть і далі прикриваючись тим що він військовий, а голову відіб´є...буде пізно
Таких 99% вернётся
Кава з адреналіном• 24 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Та ні це взагалі не допустимо для мене. Я на його тільки, що на грузила. А що ще зараз можу зробити ? Чіпати його в такому стані я не хочу і немає сенсу. Він вчинив таке перший раз два тижні назад .
Так вы самка, которой член дороже родного ребенка? Так бы сразу и писали! Вот это ’А що ще зараз можу зробити ?’ выдает вас просто с головой! Ну дальше сопли жуйте, пока ваш член на ножках унижает вашего ребенка. Нормальная мать знает, что делать в таких ситуациях и без форума. А вы только поноете и ничего делать не будете, чтобы защититить вашего сына 100%!