Милота• 24 апреля 2025

Сайт Кремчик,как делать заказ? Странный сайт.

Хочу купить распив.По советам здесь зашла на кремчик.Я думала таких сайтов уже не делают.Какой-то вайб даже не 10 летней давности.
Может кто-то подсказать алгоритм действий,на что обращать внимание?Спасибо!
Губка Боб• 24 апреля 2025
Сайт с ужасным непонятным интерфейсом из древних времен, из-за этого ничего там не заказываю
Фантазерша• 24 апреля 2025
Ответ дляФайна пані
И мне
и мне, причем у разніх продавцов и не однократно... распив не покупаю там теперь, только остаток во флаконе или миниатюру 10 мл, вот с этим пока пролетов не было, к стати на олх остаток тоже покупала, тоже ок
Фантазерша• 24 апреля 2025
Ответ дляМилота
Розкажіть селу неасфальтірованому,шо то є таке?) І де шукать?
есть например на ноти но дискавери бокс цена за 5 пробников на выбор 260 грн, можно брать не только духи но и средства для волос и лица уходовые в этот бокс
Фантазерша• 24 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мензурки кругом однакові -китайські.
От тільки одні продавці перед розпивом їх перевіряють, а інші так і кладуть, хоч і ковпачок прокручується , і схилений в бік, і пульвер - дєрьмово розптлює.

Те, що дехто показує інші магазини..ну, народ , не смішіть мої тапки. Ці дами на тому ж кремі, олх, телеграмканалах, кідстафі, шафі і т.д. розпивають. Тільки ціна вища і контролю ніякого.
На Кремчику хоч якось намагаються слідкувати за підробками і розпивом палі. Все таки , за моє буття там з 2011р.всяких продавців дофіга забанили, і кошти людям вернули.
Мені там нормально замовляти.

Друге діло , продавчині - хабалки і жлобихи - це так. Особливо, у кого вітрини під 500 і вище парфумів.
Блін, кладе воно подарунок.С@ка , в пробірку епендорф. Це такі конуси з широкою кришкою, в яких отруту і різні добрива фасують.Ти замовляєш на пару тисяч, а воно на свойо усмотрєніє капне тобі дешевої фігні в епендорф за гривню. І от як нею , бл, користуватись? Зубочистку тикать? Перелить шприцем в свою тару ті дві краплі? Одразу вилить на себе? Мрак, коротше.
ой оті ще подарунки... поклала мені дама Ланком ідол подарунок. І все б нічого, але в мене є повнорозмірний його флакон і він точно оригінал. В тому, що вона покалала з ним абсолютно нічого спільного, шмурдяк якийсь
Любовь Калистратовна• 24 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Что значит откуда я знаю? оригинал от пали отличить могу, у bonana брала неоднократно, как распив так и флаконы
Значить, повезло вам. Я , знаете, теж не погано розбираюсь. Люблю цей аромат, не раз до неї брала в атоми, але вже після інциденту купила флакон.
Дама та ще, у неї майже завжди дорожче розпив. Мотивує тим, що в бутіках бренду купувала. І ще дещо, та вже промовчу.
Тому я раз отримавши негативні враження , навіть вітрину її більше не переглядаю.
Любовь Калистратовна• 24 апреля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Повністю згодна, що контролюються оригінальність парфумів. Я на Кремі теж багато років купую. Подарунки до замовлення - це залежить від людини. Зазвичай кладуть епендорф до маленьких замовлень і це для разового нанесення/проби, якщо там 2 каплі, а не повненький. У деяких з тих у кого 500 і1000 на вітрині і ціни можуть бути вищі від середньої - бо то бізнес, а не продаж надлишку і ваша правда, часто жлобляться покласти хоча б у фіолку, бо її ціна 10 грн . Крім того ще й продають кацапські бренди, а бо ті що активнопродаються і організовують промоушен в кацапії Десятки разів люди писали - приберіть, це все або замовчується і далі продається або відкрито видаляють на вимогу продавців відгуки до парфумів де пишуть, що купуючи таке, підтримуєте війну. Було багато скандалів і того хто пише там правду, продавці одразу з’їдають, бо у них же бізнес, а гроші не пахнуть.
Я переважно ходжу на невеликі вітрини і порядних у всіх відношеннях продавців (за роки сидіння там знаєш вже хто є хто). Деякі феї навіть за невеликі замовлення (не на тисячі) і мініатюрки клали в подарунок, і семпли дорогих парфумів для знайомства.
🤝💯 Повністю погоджуюсь з вами. За роки сидіння , читання коментів, замовлень, вже знаєш приблизно, що за птах, навіть по тому , як оформлює свою вітрину, що і як пише в шапці.
Тому теж маю ’своїх’, кого поважаю і ціную, як продавців і поціновувачів .
Любовь Калистратовна• 24 апреля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Неправда, у неї оригінали. Не люблю коли брешуть. Те що вам якийсь аромат не подобається/не вашого напрямку - це не значить, що людина продає підробки.
Інша справа, що у неї завжди ціни на те ж саме вищі за інших, дешевше вона ніколи нічого не продає на відміну від інших продавців))).
Ну, блін, прочитайте уважно, що я написала за Rue Cambon. Я перший і єдиний раз у неї купувала. І це не якийсь парфум чи напрямок - це конкретна версія Chanel ЕDT. За інші на вітрині мовчу.
І так, вона теж з тих, хто їздив до москви на виставку і торгував рос.парфумами.
Любовь Калистратовна• 24 апреля 2025
Ответ дляФантазерша
Отож. Або показуєш продавчині конкретний недолив, фотографуєш перелитим в шприц або порівнюєш з тим, як воно в такому атомі має виглядати. А вона- Так я ж вам подарочков положила, какие претензии? . А хтось оте просив реально? І як це рівняти до обдуманого замовлення?
Тоскующая• 24 апреля 2025
И мне паль
НетЕщеНаверное• 24 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Читайте. Після того, як прислали звідти паль - нічого не купую там.
я теж попала на паль. І можу сказати в якої продавчині я брала.вона ше канал на ютубі веде. це жах! сама скуповує весь час купу флаконів ноунеймів.Потім розчаровується в ароматах і починає їх спихати людям на кремчику. запам’ятайте і не беріть ніколи в неї. Iryna Lasautsa. продає фальшивки!
БезникаЯ• 24 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
О, я там же купила 😂
НетЕщеНаверное• 24 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
О, я там же купила 😂
В цієї обманщиці? А який аромат ви купили?і яке враження?
Моя улюблена страшко• 24 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
А в цену сразу заложить нельзя? Бизнесменши недоделанные
Хтось хоче 1 мл, хтось 20 мл. Як закласти? Там ціна за 1 мл.
Моя улюблена страшко• 24 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Гуглите интересующий вас бренд вместе с фразой discovery set, это набор пробников. Иногда готовый, иногда можно составить его самостоятельно, выбрав желаемые парфюмы бренда. Часто стоимость дискавери сета возвращается при покупке полноценного флакона
Далеко не всі бренди таке практикують.
Моя улюблена страшко• 24 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
А мне нет. А когда йогурт? Считают отдельно бутылку?
Там сталий об´єм
Моя улюблена страшко• 24 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Слушне зауваження. Така каша там...
Але замовляю, куди діватись...