Сусідка зверху• 24 апреля 2025
Дівчата , як тримаєтесь і виживаєте …
месяцкие• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Навіть базові потреби неможливо закрити 🫣шукаєш , що дешевше , по акції🫣А так хочеться просто жити , а не виживати …
А в чому біда по акціях купувати? Я, наприклад, не обмежена в коштах, але часто купую акційні продукти.
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ дляАгатаХристя
Гідазепам погіршує ще й пам´ять. Обережно з ним.
Від самого стану і ад теж погіршується … гідазепам небажано приймати довгий час
месяцкие• 24 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Щось не йде тема...
Та просто задовбали вже однотипними темами кожен день. Скільки вже можна одне і те саме?
Репетиторша• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Я приймаю лікування. На ліках стаєш занадто спокійним , беземоційним. Проблеми і думки нікуди не діваються
Так меняйте ваши мысли, пока вы на препаратах, решайте проблемы. Или вы думаете , кто- то будет менять вашу жизнь в лучшую сторону вместо вас ? Всё в ваших руках.
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Если не считать войны, то в 90 - х точно не было лучше. И как это с едой не было проблем, если многие магазины в 90-х были пустые. Сахар, сливочное масло и консервы. И то по талонам).И пустые полки.
Я жила не в місті. Від міста 10 км, пустих полиць не памʼятаю, а так виживали завдяки городу, запасам, тримали курей, качок, кролів, свиней.
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Так всі купують
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
Сходіть до психіатра
Я лікувалась в стаціонарі
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Моя тема перша.
месяцкие• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Так всі купують
Так в чому проблема? Чи Вам аби понити?
Наша взяла• 24 апреля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Меня от нехватки денег крышу рвёт,
Смотрю сериалы, так легче уйти от реальности
Сестра. Тоже денег катастрофически не хватает. Смотрю сериалы,на все забила. 22000 на двоих- на 2 недели,максимум, а ещё ж 2 недели жить за что...
Репетиторша• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Ну а те, кто жил в городе часто голодали или имели недостаточно еды для семьи. Так что для миллионов городских 90-е были рельным кошмаром. Но ничего выжили . Правда не все.
АгатаХристя• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Від АД не погіршується, а навпаки відновлюються когнітивні функції, нормалізується баланс нейромедіаторів.
Від тривожного стану так когнітивна частина страждає.
Створюючи такі теми, ви ще більше занурюєтесь в тривогу, всі ці пересмоктування проблематики супроводжується викидом гормону стресу, що в довготривалій перспективі погано впливає і на фізичне здоров´я, і тоді гроші потрібно буде ще і на лікування шукати, тому спробуйте навпаки, ділитися знахідками акційних товарів як маленькими перемогами.
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
А продовжуєте пити ліки? Очевидно ж що вам не стало краще
Звісно , приймаю. Як тиждень підійняли дозування . Сон хоча б налагодився на ліках , трохи по дому можу щось робити. Ці ліки не діють зразу.
Мао_Мяо• 24 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
відпрацьовують замовлення
Повітруля• 24 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
а ми й не засинали. кацапська гнидота не дала.
Я тоже сегодня до трёх ночи не спала
, потом сделала тревогу на телефоне по громче и уснула, но финансово тяжело жить стало, всегда ищу что то по акции особенно продукты или закупаю сразу несколько шт если вижу что акции, по другому накладно выходит.
Смешнюча• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Так. Банани по 75. На днях взяла 6 огірків невеликих , 400 г редису, 2 апельсини. ( 200 грн) Це ніщо для сімʼї
Берите на рынке, там дешевле
Чу Ча• 24 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Курю травку. Отличное успокоительное
Где берете?
Чу Ча• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Я виросла в 90-х, можливо , я була підлітком і так це гостро не відчувала.З їжею не було проблем, це була звичайна їжа , але не голодували. З одягом було складніше… Зараз мені здається все набагато гірше.
Зараз ви доросла, у вас є вибір і свобода дії.
Хочете - за кордон. Не хочете - тут роботу шукаєте. В 90-х міняли товар на їжу. Зарплату не давали.
Війни не було, але все одно нема зо порівнювати
Наша взяла• 24 апреля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Хочу как вы расскажите, свой секрет 👍
Та раскрыт же - ’прибухиваю’
Коплю на груди• 24 апреля 2025
Ответ дляНе против
В 90 тых была нищета и голод.Сейчас не в сто,а в тысячу раз лучше
В 90-ті ракети з шахєдами не сипались на голову.
В кого тако було• 24 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Згодна з вами … у мене страх витрачати кошти, бо треба протриматись місяць. Багато що стало недоступно
а у мене навпаки.
Стала витрачати на себе більше.
Тато в кінці минулого року помер. 67 ледь виповнилось.
Вже життя на собі економив, жодного разу на відпочинок закордон не поїхав.
Тому я собі кажу: Дорогенька, в 40 років тобі це принесе радість, а в 80 років вже й не потрібне буде. Роби зараз.
Стала витрачати на себе більше.
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ дляКозюб
Вы не голодаете хотя бы?
Я мало їм. Мені головне , щоб дитина мала їжу
Сусідка зверху
• 24 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
а у мене навпаки.
Стала витрачати на себе більше.
Мабуть , ви маєте гарний дохід. Про відпочинок я не думаю взагалі, добре , що до війни трохи відпочили. Комунальні, їжа , ліки головне сплатити. Але це ж не життя