Вся в кредитах• Изменено 24 апреля в 19:11

Дітям приготувала лаваші з сиром до борща. Прийшла свекруха і половину зїла

Діти по 2 лаваша їдять
3 дітей
А вона прийшла і зїла 3 шт, залишила кожному по 1 шт(
А потім спостерігала ситуацію як найменший почав капризувати бо хотів ще одного лаваша…
Але походу вона нічого не зрозуміла(
Аноним НаВсеГда• 24 апреля в 19:31
Ответ дляВся в кредитах
Часто просить поділитись
Мол дайте спробувати
А коли вона приходить ви взагалі їй їжу не пропонуєте?
Ні пообідати разом?
Ні чаю попити?
Може тому і просить у дітей?
маска Ілона• 24 апреля в 19:31
Ответ дляСадова гойдалка
Ну какое блюдо?
Обжаренные остатки лаваша

Автор громко кричит, что ’приготовила’ и все повелись, что она реально готовила лаваш
Так только неадекваты делают.
Не важно сколько приготовила автор, это ее личное дело. Она приготовила для детей.
Если бы моя свекровь так сделала (я себе даже такого не представляю), я бы в задницу ей засунула. Но я бы точно не смолчала. Я бы не позволила забрать еду у своих детей.
Молчалка• 24 апреля в 19:31
Ответ дляВся в кредитах
Не могла так сказати, бо чоловік поруч сидів
А чого він вдома сидить, а не заробляє на вашу ораву на лаваш?
Банан-барабан• 24 апреля в 19:32
Ответ дляВесёлая морковка
А если детям добавки захочется лаваша?
Будуть капризувати
Молчалка• 24 апреля в 19:32
Ответ дляВся в кредитах
Я просто лінива
Не люблю готувати багато
Вам просто немає з чого
Як ухурделю• 24 апреля в 19:33
Ладно, свекруха, не чужа людина. В нас колись друг чоловіка з´їв пирога з яблуками чи сливами , 3/4 стандартної круглої форми. А нас в сім´ї четверо. Ніде йому і не йокнуло
миссДавеча• 24 апреля в 19:33
Я своей свекрухе і торти покупаю. І нема проблем дати їжу, навіть їжу дітей. Дітям щось інше можна приготувати.
маска Ілона• 24 апреля в 19:33
Ответ дляВся в кредитах
Ещё один неадекват. Как Вы попали в ту семью вообще?
Садова гойдалка• 24 апреля в 19:34
Ответ длямаска Ілона
Так только неадекваты делают.
Я этого не понимаю
У нас в семье последнее дело жалеть кому-то еду
Будни маргиналов
Мира всем• 24 апреля в 19:34
А взрослые не люди ? Им лаваш с сыром нельзя ?
Попразендовна• 24 апреля в 19:35
Ответ дляВся в кредитах
Дякую
Так, саме так в роблю як ви описали
Дуже смачно
Просто якби я знала що вона прийде я б новий лаваш купила , а так в мене був залишок із вчорашнього дня (половина упаковки лаваша)
Короче таке.
Нічого страшного, вже як є, так і є. Я просто по своєму досвіду. Раніше коли свекруха приходила до нас, не скажу що я була прям рада (якщо чесно не рада взагалі), але ж то мама чоловіка,бабуся моїх дітей, я завжди і дітям і бабусі все саме краще і готувала і пекла, вонаж відповідає мені взаємністю, кожен раз при розговорі з чоловіком нагадує йому, що в нього найкраща дружина, онукам намагається щось передати. Це не друга мати для мене, ні в жодному разі, алеж в нас повні відносини і рахую, що як раз через шлунок шлях до свекрунь теж можна прокласти)), якщо їх пригощають, вона спокійна, що і сина і онуків годують нормально, одним словом, гарно, що ви пригостили свекров.
Садова гойдалка• 24 апреля в 19:35
Ответ дляМира всем
Нет, это детский деликатес)))
маска Ілона• 24 апреля в 19:36
Ответ дляСадова гойдалка
Я этого не понимаю
Будни маргиналов
В жизни всякое бывает. Но взрослый человек забирает последний кусок изо рта у детей - это последнее дело.
Хи хи, ну ну• 24 апреля в 19:36
Ответ дляЕдиная страна!
Бедная свекровь
Пришла в гости а там еда поштучно
Чого вона бідна? Прийшла без попередження до 3-х онуків з порожніми руками і випрошувала їхню їжу. Таке...
Автор, тоді чоловіка відправити в магазин за новим лавашем, якщо його мамо в дітей їжу повідбирала
Молчалка• 24 апреля в 19:36
Ответ дляВесёлая морковка
А если детям добавки захочется лаваша?
А всьо. Нема. Завтра поїдять. А може й ні
Мира всем• 24 апреля в 19:36
Ответ дляСадова гойдалка
Нет, это детский деликатес)))
Треш , так больше удивило что для некоторых это нормально друг другу в рот заглядывать и считать кто сколько съел
Садова гойдалка• 24 апреля в 19:36
Ответ длямаска Ілона
Откуда она могла понимать, что пожаренный вчерашний лаваш - это последний кусок во рту детей?
Если это так, то проблема не в лаваше и свекрови
Единая страна!• 24 апреля в 19:37
Ответ дляХи хи, ну ну
С чего вы решили что пришла без предупреждения и приглашения
что пришла с пустыми руками
Мать пришла к сыну в дом
Небалувана Галя• 24 апреля в 19:37
Ответ дляВся в кредитах
Ну то ми просто борща зʼїмо з хлібом
То і діти можуть по шматку хліба з´їсти, в чому проблема?
Небалувана Галя• 24 апреля в 19:38
Ответ дляВся в кредитах
На а що
Япросто не люблб наготовлювати щоб воно потім пропадало
В мене математика працює
І купляєте на один раз? В магазин по три рази на день бігаєте?
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 19:39
Ответ дляАлина-1240
Ппц...вы с голодного поволжья?))))
троляка вона))))
Ду да ду да ду• 24 апреля в 19:39
Ответ дляЕдиная страна!
что пришла с пустыми руками
Мать пришла к сыну в дом
Так надо было и обжирать сына, раз к нему пришла. Фу, свекровь -это реально диагноз.
Ковбой Хагис• 24 апреля в 19:39
Ответ длямаска Ілона
Так только неадекваты делают.
Она не забрала, а попросила и дети дали, родители сидели пыжились, чтобы не казаться жлобами. И сейчас не голодомор, и у хорошей хозяйки всегда найдется чем детей накормить, кроме вчерашнего лаваша. Мать лентяйка, она сама так и написала. Но при этом хочет казаться не жлобом и не лентяйкой
автор Вся в кредитах • 24 апреля в 19:39
Ответ дляНебалувана Галя
Я лаваш стараюсь свіжий купувати
Я не накуповую 3 шт на тиждень
Хи хи, ну ну• 24 апреля в 19:40
Ответ дляЕдиная страна!
что пришла с пустыми руками
Мать пришла к сыну в дом
Відповідь автора №6. Якби автор знала про візит, наготувала б більше, вона про це писала. Якщо прийшла до сина, то хай би з ним і сиділа. а вона полізла випрошувати їжу у онуків. Доросла людина ніби має розуміти, що треба гостинець якийсь принести дітям, а не віднімати у них з рота.
Молчалка• 24 апреля в 19:40
Ответ длямаска Ілона
Главное, к двум взрослым дееспособным людям вопросов нет. Особенно к мужу автора. Какого уя его жена должна лаваш детям считать? Троих детей наделал, отсрочку получил- будь добр сделай так, чтобы они не голодали
Молчалка• 24 апреля в 19:41
Ответ дляЕдиная страна!
что пришла с пустыми руками
Мать пришла к сыну в дом
А может, то и ее дом. Всякое бывает)))
автор Вся в кредитах • 24 апреля в 19:41
Ответ дляХи хи, ну ну
Дякую за підтримку
Напередодні чоловік сказав шо будемо доїдати, багато всього після свята залишилось
Тому так і вийшло що лавашів я накрутила 6 кусків
А не тому що я не маю грошей купити ті лаваші
Небалувана Галя• 24 апреля в 19:42
Ответ дляВся в кредитах
Часто просить поділитись
Мол дайте спробувати
Тобто, Ви їй ніколи їжу не пропонуєте? Це трешак, щоб мати мого чоловіка, або моя в мене в домі їжу випрошувала. Вам не соромно було цю тему створювати?
Молчалка• 24 апреля в 19:42
Ответ дляВся в кредитах
Я лаваш стараюсь свіжий купувати
Я не накуповую 3 шт на тиждень
Вам на вашу ораву хватает 3 лаваша на неделю? Так у вас дети голодные- поэтому и капризничают