Голубка миру• 24 апреля 2025
Захист від поганих людей
Які є молитви чи обряди для захисту від поганих людей?
На роботі є дуже зла і енергетично важка, сварлива жінка, вже сил немає. Поки нема можливості змінити роботу, шукаю варіанти як захиститись
Любви вам!• 24 апреля 2025
Заходите в гугл и пишете ,,Энергетическая защита,,. Читаете. Выбираете то, что вам нравится.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля 2025
не смотрите ей в глаза. представляйте ее за стеклянной стеной, что она не может причинить вам зла. не делите с ней трапезу.
важны не слова, которые бы вы говорили, а смысл, который вы вкладываете.
может вам показалось, что она злая?
Голубка миру
• 24 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
может вам показалось, что она злая?
Не здається, це не тільки моя думка. Вона з босом у стосунках, тому творить що хоче
Алина-1240• 24 апреля 2025
Есть.психология. нужно учиться контактировать с людьми, идеально хорошего общества нет нигде
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля 2025
может она боится, что босс найдет кого-то лучше ее.. может вас?
Голубка миру
• 24 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Справа не в цьму, вона мерзенна і щось магічить
Треба підробіток• 24 апреля 2025
Обращяйтесь к биоенергетику Руслану,принимает в Киеве на Голосеево. Проведет обряды,скажет что делать и эта женщина не будет вам больше докучать. Она скорее всего ведьма питается энергией людей
Алина-1240• 24 апреля 2025
Ответ дляГолубка миру
Автор.перестаньте страдать чепухой. Вы взрослая, должны уметь приживаться на работе. Везде есть неприятные тети и дяди
Козяка-маляка• 24 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
От ні разу не паливна тема😂
Найщасливіша• 24 апреля 2025
Ответ дляГолубка миру
Псалом 90
Псалом 26
Ще одна є дуже сильна молитва , але це треба і віру мати , в Бога
Псалом 26
Нервогенератор• 24 апреля 2025
Була в мене така бабулька на роботі, почала хворіти, коли пішла з роботи то хвороба пройшла і стала норм жити. Вона в кабінеті печеньками і конфетами підкормлювала нас і в кожної щось траплялося таке то операції, що не могли виходить на роботу, то хвороби з якими лікарі не можуть справитися бо ще і хвороби такі дивні що не досконало вивчені і не у кожного другого таке. Тому я вірю що є такі ненормальні. Вона вижила 2 - х людей так з колективу, хоча ми там дуже давно працювали , а вона і року не пропрацювала і хотіла підсидіти, у війну вдалось їй пригребти до себе ще 2 посади, бо я і колега звільнились терпіти цю стару було нестримно. Керівництву було у війну вигідно цю стару до пенсії потримать, бо тільки вона на зп ту погодилась яку нам почали давати на початку війни (знизили до абсурду). То вона залишилась ще і 2 посади присвоїла. Дочекалась цього моменту в житті,марно нас травила до війни. І керівництву краще одному зп трішки більшу платити ніж 3-м співробітникам. І щоб не було якогось роздору в колективі , бо ми жалілись на неї. Але я щаслива що більше не працюю зі старою, щастя в житті почалось, а то прям організм рушився на очах, просто від лікарів не видазила. Вихід - інша робота і подалі від таких, діла не буде!
СКИБИДЫШь• 24 апреля 2025
Ответ дляНервогенератор
Ой в нас така вчителька є, в моєї дитини. Кому печиво роздасть-та дитина і захворіє. Ніби енергію витягує.