Туфли в чешуе• 24 апреля 2025
Пигментация на лице
Какой осветляющий крем вы используете и лёгкий СПФ. Тональными не пользуюсь.
Всем спасибо
Кросівки оригінал• 24 апреля 2025
При пигментации не легкий спф а самый мощный
Мне нравится supergoop
Танцепесенная• 24 апреля 2025
Мне даже SPF 50 не помогает всё равно появляется, а Вы про лёгкий говорите)))
Поддакиваю иногДА• 24 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
+1 ничего не помогает, уже давно забила
Пуки-куки• 24 апреля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
С первыми лучами весеннего солнца
І зимового також
Ленне-Рейма• 24 апреля 2025
Мне от всех кремов, пенок печет.Я уже ничего не покупаю, хочу чтоб моя кожа была спокойна и не реагировала так...
Пуки-куки• 24 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Навіщо? Хіба в горах
Та не користуйтесь, як не вважаєте за потрібне
Ух яка ж Я• 24 апреля 2025
Ответ дляПуки-куки
Спф не така вже безпечна штука щоб наносити при індексі випромінювання до 2-3. Потім це все змити треба. Щоб що? Покалічити, а потім лікувати?
Ух яка ж Я• 24 апреля 2025
Для міста спф 30 цілком достатньо, насправді спф50 не набагато краще захищає.
Белочкой зови• 24 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
І у мене
Ух яка ж Я• 24 апреля 2025
А який бюджет на один засіб? Де саме пігментація? Як очі на спф реагують? Шкіра суха/жирна? Проблемна?
Ух яка ж Я• 24 апреля 2025
Ответ дляБелочкой зови
І у мене
Якщо це «гормональна» мелазма, то її майже нічого не бере, навіть курс люмекки(
Туфли в чешуе
• 24 апреля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Мне нравится supergoop
Имею ввиду чтобы на коже ощущался легко)
Туфли в чешуе
• 24 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Шкіра суха. Не проблемна. Очі не знаю. Але полотні засоби не можу на шкірі, бісить. Гідрофільна олія є
Белочкой зови• 24 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Нвпевно вона. Мені 50, з´явилась років 5 тому
Баба на горошині• 24 апреля 2025
Спф beauty of josen, пока самый комфортный и без эффекта блинчика.
Хорошо мне еще помогает сыворотка simply brilliant cosmedix (вечер) в паре с Вит с (утро). Вит С можно и не самый дорогой, эффект супер
Ленне-Рейма• 24 апреля 2025
Пуки-куки• 25 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Мене не цікавлять теорії змов