Кудряшка Сью• 24 апреля в 21:39
А кто такие "пластуны"?
Щастя-здоровля• 24 апреля в 21:44
Ответ дляФенте Фря
Скауты украинские
А якщо знати історію, то навпаки, скаути пішли від пластунів-мігрантів, точніше створені за зразком пластунів
Ну ниче се• 24 апреля в 21:48
Ответ дляЩастя-здоровля
Скаутинг - це загальна назва для всіх самовиховних юнацьких організацій.
Пласт - одна з них. Ці теми були популярні на початку 20 століття усюди, але англієць написав книгу про скаутів в 1908 році, а пласт було засновано в 1911.